КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Як оцінити майно під час розлучення

Шлюбнорозвідні процеси здебільшого мають на увазі подальший поділ майна. Законодавство передбачає два способи поділу: за згодою або за рішенням суду. Щоб результат був справедливим, потрібно знати, як оці нюють майно під час розлучення. Коли потрібна оцінка У конкретнихобставинах діють різні критерії, всі вони прописані в Цивільному Кодексі:

  • У сім’ях із неповнолітніми дітьми частка майна збільшується для чоловіка, з яким залишається дитина.
  • Для бездітних пар або мають дорослих дієздатних дітей розділ проводиться 50 на 50.

Незалежна експертна оцінка спільно нажитої власності допоможе справедливо розподілити цінності, нерухомість, інші придбання. Видається висновок – це офіційний документ, який у суді. Для виїзду спеціаліста потрібний привід. Таким визнається рішення:

  • Судової інстанції.
  • Подружжя, що розриває шлюб.
  • Одна сторона при розлученні.

Суперечка про розподіл майна, вартість якого перевищує певну суму вже розглядається судом. Оцінювачі допомагають сформувати ціну позову і зрозуміти, яка сума мита. Цілі оцінки Оцінювання необхідно для поділу майна у передбаченому Законом співвідношенні. Також визначається сума, яку як компенсацію виплачує сторона, що залишається власником неподільного предмета (наприклад, авто або нерухомості). Необхідне точне розуміння актуальної ринкової вартості під час продажу спільно нажитого з наступним поділом суми у частках. Остання модель є прийнятною для тих, хто не зможе виплатити дружину часткову вартість предмета спору. Як оцінити майно при розподілі майна подружжя Розрахунок вартості залежить від типу об’єкта, береться до уваги тривалість експлуатації, враховуються запити різних сторін та інших обставин. Наприклад, якщо потрібен розділ придбаного 2-3 місяці тому домашнього кінотеатру, то ціну враховуватимуть вказану в чеку.

Коли ділять машину, що прослужила п’ять років, то до єдиної думки подружжя, що розлучається, можуть не прийти, кожен з них керуватиметься особистими критеріями. Тоді ясність зробить незалежна експертиза.

Як оцінюють квартиру при розподілі майна? Аналізуються: район, поверховість будинку та матеріали (панелі, цегла), планування плюс площа, загальний стан (наявність ремонту та працездатної сучасної сантехніки або приміщення, що потребує благоустрою). Розглядається також розташування інфраструктури.

Порядок проведення оцінки Професіонал діє відповідно до вимог законодавства. Оцінювач:

  • Потребує документ, що доводить право власності. Наприклад, договір, техпаспорт.
  • Здійснить візуальний огляд майна.
  • Проаналізує вартість аналогічних об’єктів у цьому регіоні.
  • Визначить рівень безпеки, знос, співвіднесе первісну вартість і амортизацію, врахує інфляцію, показники якої змінювалися з придбання спірного об’єкта.
  • Визначить за допомогою стандартних методик різницю між початковою ціною та об’єктивною, встановленою на момент поділу майна, щоб правильно обчислити розмір компенсації.

Ринкова вартість у пріоритеті, але як аргумент у суді може бути прийнята вартість згідно з кадастровим паспортом або інша ціна, визначена співробітниками служб (наприклад, БТІ). Оцінка проводиться із застосуванням аналітики, що ґрунтується на даних, внесених до документів. Або стане результатом всебічного аналізу об’єкта. Іноді методи комбінуються. У кого замовити Незалежний експерт допоможе оцінити нерухомість, транспорт, інтелектуальну власність. У його компетенції – оцінка збитків чи складна робота з визначення реальної на даний момент вартості інтелектуальної власності. Він уповноважений заперечити кадастрову вартість, оцінити бізнес будь-якого масштабу. Експерт – член саморегулівної організації, має свідоцтво, у якому вказано особистий номер.

Професіонали нашої компанії укладають із клієнтом офіційний договір. Кожен оцінювач – експерт у своїй галузі, знає, як оцінюють майно, які чинники знизять чи підвищать вартість об’єкта при розділі конкретного имущества. Роботи виконуються у строк, докладний звіт передається заявнику.