КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Експертиза на поліграфі

Експертиза на поліграфі є стандартною процесуальною дією та регулюється законодавством. Проводять її в рамках порушеної, розглянутої чи розслідуваної справи.

Центр пропонує свої послуги з проведення судово-психофізіологічної експертизи (СПЕ) з використанням поліграфу. Її призначають за відсутності доказів або у показаннях підозрюваних у скоєнні протиправних дій, потерпілих і свідків є протиріччя. Експертизу на поліграфі використовують у справах про адміністративні правопорушення, у цивільних та кримінальних розглядах.

У яких випадках проводять СПЕ

Експертиза на поліграфі є стандартною процесуальною дією та регулюється законодавством. Проводять її в рамках порушеної, розглянутої чи розслідуваної справи. Підставою може стати:

  • ухвалу судді;
  • рішення слідчого;
  • клопотання адвоката чи одного з учасників процесу.

Іноді використання психофізіологічної експертизи на детекторі брехні у кримінальному розгляді стає єдиною можливістю людини довести свою невинність. Перевірка на поліграфі дозволяє:

  • адвокату підкріпити свою лінію захисту підтвердженням;
  • слідчому отримати докази, які підкріплять кримінальну справу, що розслідується ним;
  • судді побачити повну картину справи.

Звертатися щодо призначення СПЭ на поліграфі можна у різних стадіях кримінального процесу.

Особливість судово-психофізіологічної експертизи

Результат експертизи на поліграфі має бути однозначним та незаперечним. Фахівці, які не брали участь у її проведенні, повинні мати можливість перевірити обґрунтованість висновків. Тому підготовка до ВПЕ відбувається у кілька етапів. Необхідний достатній обсяг досліджуваних матеріалів. Весь процес фіксується на відеокамеру, а до висновку обов’язково додаються поліграми та тестові питання.

Перспективи та переваги експертизи на поліграфі

У цивільних процесах (на відміну кримінальних) для сторони, яка ухиляється від проходження експертизи, можуть настати процесуальні наслідки. Це з можливістю юридичного тлумачення причин відмови під час судових суперечок. Тому сторони, упевнені у своїй правоті, все частіше вдаються до ВПЕ, і послуги поліграфологів користуються все більшою популярністю. Впровадження цієї експертизи вважається сьогодні одним із найважливіших напрямів у цивільному судовому розгляді. Застосування ВПЕ на поліграфі у справах про адміністративні порушення теж виявляється досить перспективним, наприклад, у справах про ДТП, коли одна зі сторін наполягає на упередженому складанні протоколу та впевнена у своїй правоті.

Центр надає послуги перевірок на поліграфі зацікавленим організаціям та приватним особам. Ми проводимо експертизи без вихідних та гарантуємо високу точність результатів перевірки та сувору конфіденційність будь-якої інформації, що передбачено у укладеному договорі.