КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка об’єктів у матеріальній формі

2
3
5

Пропонуємо:

  • Якісну оцінку вартості всіх видів рухомого та нерухомого майна, як поштучно, так і у складі групи активів підприємства або заставленого майна.
  • У штаті працюють оцінювачі, які спеціалізуються на оцінці специфічного майна (прибуткових приміщень, доходогенеруючих активів, виробничих будівель та споруд; обладнання, спецтехніки, унікальних транспортних засобів, судноплавних засобів, літальних апаратів, тощо).
  • Ми впевнено розрахуємо найбільш вірогідну ринкову вартість для умов вашого замовлення.

Шановні партнери, наша компанія пропонує Вам повний набір високоякісних послуг з оцінка майна та майнових прав для будь-яких цілей з можливістю отримання позитивних рецензій на них.

Ми маємо досвід співпраці з ФДМУ, СЕТАМ, АРМА, НБУ, BIG4 та іншими аудиторськими компаніями.

Наші Звіти складаються відповідно до вимог діючого законодавства, яке регулює оціночну діяльність в Україні, вони вирізняться грамотністю та зрозумілістю викладеного матеріалу,  враховують новітні рекомендації українських та міжнародних стандартів оцінки, отримують позитивні рецензії ФДМУ, різних  СРО, оцінювачів з міжнародною сертифікацією.

За потреби маємо змогу скласти Висновок або і весь Звіт англійською мовою.

Працюємо по всій території України і за її межами.

Терміни виконання наших робіт є мінімальними зі збереженням максимальної їх якості. Маємо необхідні ресурси для виконання  термінових робіт.

Телефонуйте нам

ми допоможемо Вам правильно обрати оцінюваний об’єкт, мету оцінки, надати всі необхідні для виконання роботи документи, розрахуємо вартість та терміни виконання робіт індивідуально для вашого випадку.