КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка частки в квартирі

Ocenka-komnati
ОЦІНКА РИНКОВОЇ ВАРТОСТІ ЧАСТКИ В КВАРТИРІ
“ekspert-ocenka.com” пропонує Вам послуги з оцінки ринкової вартості частки вашої квартири. Проводимо оцінку як всього об’єкта нерухомості, так і оцінку частки у праві власності на квартиру.
Ми проведемо оцінку житлової нерухомості  в найкоротші терміни !

ТЕРМІНИ І ВАРТІСТЬ ОЦІНКИ ЧАСТКИ В КВАРТИРІ
Термін оцінки – 1-3 дні в залежності від мети оцінки і типу оцінюваної квартири
Вартість оцінки частки в квартирі –  від 200 грн !
КОЛИ ПОТРІБНА ОЦІНКА ЧАСТКИ В КВАРТИРІ?
 1. Під час поділу майна під час шлюборозлучного процесу.
 2. При вступі у спадок. Вартість оцінки частки квартири для прийняття спадщини нижче, ніж для інших цілей. Послуги оцінки для спадщини  див. тут ).
 3. Оцінка квартири для іпотеки. При отриманні іпотечного кредиту в банку вам буде необхідно пред’явити банку Звіт про ринкову вартість квартири для обгрунтування вартості застави, яким ця квартира або її частка буде виступати. Ця вимога поширюється і на інші види кредитів, де заставою виступатиме ваша житлова нерухомість.
 4. Оцінка житлової нерухомості необхідна для надання в органи опіки.
 5. Оцінка частки в квартирі потрібно і перед продажем вашої нерухомості для обґрунтування початкової вартості. Не забувайте, що тільки дослідження компетентного оцінювача забезпечить вам максимально об’єктивну вартість, так як на вартість житлової нерухомості може впливати безліч моментів – загальний стан, технічні характеристики, всілякі обтяження, кількість власників, поверх, район і багато іншого! Виставивши спочатку занадто високу ціну на квартиру – ви просто даремно витратите свій час, а виставивши ціну занадто маленьку – втратите гроші!
ЩО НЕОБХІДНО ДЛЯ ОЦІНКИ ЧАСТКИ В КВАРТИРІ?
 1. Залишаєте заявку на Оцінку частки в квартирі  по тел. +8 (068) 122-11-22 або замовити оцінку частки в квартирі через  електронну форму заявки на сайті .
 2. Погодите дату і час виїзду оцінювача на об’єкт .
 3. У призначений час наш фахівець приїжджає на оцінюваний об’єкт, проводить необхідні виміри, робить фотографії.
 4. Наш фахівець в обумовлені терміни (1-3 дні, можлива  термінова оцінка в день замовлення ) складає Звіт про оцінку вартості квартири (кімнати).
 5. Забрати готовий Звіт про оцінку частки в квартирі можливо в  нашому офісі  або ви можете замовити  кур’єрську доставку .
Ми проводимо оцінку ринкової вартості квартир (кімнат) на території всього Києва та Київської області!
Оцінка частки в квартирі в відповідно до ринкових цін стає все більш затребуваною послугою. Пояснюється цей факт різними причинами, починаючи від зростання числа укладених договорів купівлі-продажу на ринку нерухомості до обставин особистого характеру: розлучення і розділу спільно нажитого майна, укладення шлюбного договору або бажання власників нерухомості поліпшити житлові умови.
Визначення вартості частки в квартирі має істотне значення при судових позовах, викликаних спадковими спорами, розрахунком компенсацій, оплатою комунальних послуг за користування житлом.
Особливе місце оцінка займає при укладанні страхового договору або рішення взяти кредит. Так, обов’язковою умовою більшості великих банків при видачі фінансових коштів за кредитним договором, що здійснюється під заставу нерухомості позичальника, є незалежна оцінка його частки в квартирі.
Особливості процесу незалежної оцінки

Наш експерт, проводячи оцінку частки в квартирі, використовує сучасні методи, що дозволяють отримати найбільш достовірні та об’єктивні дані про вартість нерухомості. Далі наведено перелік чинників, що впливає на кінцевий результат процедури:

 • місце розташування нерухомості;
 • основні характеристики об’єкта: площа, поверх, співвідношення загальної і корисної площі, розміри кухні, тип санвузла (суміщений / роздільний);
 • наявність місць для паркування, дитячих садків, шкіл та магазинів.
 • екологічна ситуація в розглянутому районі.

Сукупність перерахованих умов дозволяє експерту достовірно визначити середню вартість за 1 квадратний метр аналізованого об’єкта. Це поняття містить в собі максимально можливу ціну відчуження даного виду нерухомого майна на ринку з урахуванням наявності добросовісної конкуренції.

Документи, необхідні для процедури Проведення оцінки частки в квартирі також базується на документах наданих власником. Залежно від конкретних обставин перелік може незначно коригуватися. Традиційно це документи, що засвідчують особу замовника, правовстановлюючі документи і свідоцтво про право власності на об’єкт нерухомості. Якщо здійснювалася перепланування, відповідно дозвіл на її проведення, квитанції по комунальним платежам та інше. Звітність за підсумками оцінки об’єкта Оціночна процедура, проведена нашою компанією, триває за погодженням із замовником, як правило, не більше одного – двох днів.

По її завершенні ви отримаєте повноцінний висновок кваліфікованого експерта, що дає відповідь на питання про вартість вашої частки в квартирі на сучасному ринку нерухомості. Звітна документація, що включає письмовий висновок (30-40 аркушів), копії документів на квартиру та фотографії, оформляється в суворій відповідності з нормами законодавства, що регулює оціночну діяльність. Підготовлений звіт діє протягом 6 місяців з моменту його підписання.

Замовлення оцінки частки в квартирі за ринковою вартістю в нашій компанії – це завершення робіт у встановлені терміни, достовірна і актуальна інформація по нерухомості, виїзд на об’єкт в будь-який зручний для вас час і оперативна доставка звітної документації власною кур’єрською службою.