КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка збитку при затоці

Ocenka_zatoplenija
НЕЗАЛЕЖНА ОЦІНКА ЗБИТКІВ ПІСЛЯ ЗАТОКИ
“ekspert-ocenka.com” пропонує Вам послуги з оцінки збитків після затоки квартири (офісу, магазину або будь-якого іншого об’єкта нерухомості).
Ми проведемо оцінку затоки квартири в найкоротші терміни! Проводимо оцінку ремонтних робіт, а також пошкодженого в процесі затоки майна.

ТЕРМІНИ І ВАРТІСТЬ ОЦІНКИ ЗБИТКІВ ПІСЛЯ ЗАТОКИ
Термін оцінки від 1 до 3 днів в залежності від характеру ушкоджень.
Вартість оцінки збитку квартири при затоці –  від 200 грн !
Вартість оцінки збитку в нежитлових приміщеннях від  500 грн!
КОЛИ ПОТРІБНА ОЦІНКА ШКОДИ ПІСЛЯ ЗАТОКИ?
 • затоплення сусідами оцінка збитку;
 • залив квартири стався з вашої вини, але ви не згодні з оцінкою збитку, представленої вам іншою стороною;
 • стався залив з вини житлово-комунальних служб;
 • проблема, актуальна для жителів останніх поверхів: протікає дах у будинку;
 • оцінка збитку ремонту після затоки;
 • вам необхідна незалежна експертиза для подання Звіту про оцінку збитку при затоці в суді.
ЩО НЕОБХІДНО ДЛЯ ОЦІНКИ ЗБИТКІВ ПІСЛЯ ЗАТОКИ?
 1. Залишаєте заявку на Оцінку збитку після затоки по тел.+8 (068) 122-11-22
  або через електронну форму заявки на сайті.
 2. Погодите дату і час виїзду оцінювача на об’єкт .
 3. У призначений час наш фахівець приїжджає на об’єкт, де стався залив, проводить необхідні виміри, робить фото майна, якому завдано збитків під час затоки.
 4. Наш фахівець в обумовлені терміни (1-3 дні, можлива  термінова оцінка в день замовлення ) складає Звіт про оцінку збитку після затоки, в якому враховується вартість ремонтно-відновлювальних робіт по усуненню всіх пошкоджень, викликаних затопленням.
 5. Забрати готовий Звіт про оцінку збитку після затоки можливо в  нашому офісі або ви можете замовити  кур’єрську доставку .

Якщо вас затопили сусіди, ви стали жертвою халатності співробітників ЖКГ або в вашому домі протік дах, ми знаємо, як вам допомогти. «ekspert-ocenka.com» надає комплекс послуг з визначення шкоди, завданої при затопленні житлових і нежитлових приміщень. Оцінка збитку після затоки фахівцями нашої компанії проводиться за привабливою ціною і в мінімальні терміни.

Затоплення квартир – явище досить поширене в Києві. Від цієї неприємності не застрахований ніхто. Причин «потопу» може бути безліч, від старих труб і старої покрівлі до безвідповідальних сусідів, які забули закрити водопровідний кран. Але в будь-якому з цих випадків не варто пускати справу на самоплив і залишатися без відшкодування заподіяної шкоди. Щоб визначити суму цього самого збитку, необхідна оцінка квартири після залиття, вироблена професіоналами.

Якщо ваше майно було застраховано, ви можете розраховувати на компенсаційні виплати страхової компанії. При цьому оцінка збитку після затоки квартири буде проведена співробітниками страхової. Але якщо вас не влаштує результат їх роботи або ваше майно не було застраховане, ви завжди можете звернутися за допомогою до незалежних експертів нашої компанії. Ми маємо великий досвід в проведенні робіт подібного характеру, тому наші фахівці гарантують якісний і делікатний підхід до розрахунку завданих збитків. Ми допоможемо вам максимально об’єктивно визначити суму компенсації і проконсультуємо щодо заходів, необхідних для її отримання.

Не забувайте – не варто до приїзду оцінювача намагатися прибрати наслідки затоки. Чим більше відомостей буде у оцінювача на момент огляду, тим повнішим і точнішим буде надалі Звіт про оцінку збитку після затоки.

Як проводиться оцінка збитку після затоки квартири

Грамотні дії після затоплення вашого житла допоможуть вам максимально швидко і без клопоту домогтися належної компенсації завданих збитків. При цьому неважливо, з якої причини сталося затоплення приміщення.

Перше, що слід зробити після затоки – це викликати експертів. Ми розуміємо, як вам хочеться швидше прибрати наслідки потопу і безлад, але не варто що-небудь міняти в квартирі до приїзду нашого співробітника. Це допоможе йому отримати повну картину завданих збитків, а вам – компенсацію в повному обсязі. Оцінка збитку ремонту після затоки буде надана в найкоротші терміни. Її розрахунок не займе більше 3 днів. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що оцінка збитку буде проведена нашими експертами чесно і об’єктивно, з урахуванням витрат на відновлення, ринкової вартості будівельних матеріалів та елементів інтер’єру.