КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Як проводиться інструментальна детекція брехні

Спілкування з людиною, неважливо добре знайома вона чи ні, ніколи не дає впевненості в тому, що вона не бреше. В результаті виникла потреба в інструментальній детекції брехні. Такий метод дозволяє прояснити багато деталей.

Спілкування з людиною, неважливо добре знайома вона чи ні, ніколи не дає впевненості в тому, що вона не бреше. В результаті виникла потреба в інструментальній детекції брехні. Такий метод дозволяє прояснити багато деталей. По суті, перевірка відбувається на обладнанні, яке оснащене спеціальними датчиками, що фіксують фізіологічні зміни під час перевірки:

  • пульсу;
  • дихання:
  • тиску та інших параметрів.

Велику роль експертизі грає і сам поліграфолог. Це спеціально навчена людина, яка уважно стежить за показниками досліджуваної особи та розшифровує результати.

Раніше пристрій детектора застосовувався тільки в області криміналістики, але з 50-х років набув великої популярності і в приватних розслідуваннях.

Області застосування детекції

В ході судових розглядів потреба у з’ясуванні відношення групи осіб або однієї людини до досконалої події виникає досить часто. Найчастіше потрібно встановити факт у правдивості показань свідків, з цією метою використовується інструментальна детекція брехні.

Використання поліграфа застосовується і для:

  • Детекції працівників. Компанії може перевірити своїх працівників (при прийомі працювати, розслідуванні подій, що відбулися колективі, визначення наскільки співробітник надійний). Ця перевірка допоможе керівнику зрозуміти, кому краще дати відповідальне завдання або кого призначити на посаду. Скринінг допоможе розлучитися з несумлінним працівником. У багатьох компаніях нині проводяться і планові детекції, про які співробітники повідомляються ще прийому працювати.
  • Перевірка чоловіка. Вона дозволяє зрозуміти, чи має в сім’ї місце факт зради. Така детекція не займає багато часу, і вже за годину ситуація буде роз’яснена. Обстеження дає результат із ймовірністю практично 100%. Сьогодні така інструментальна послуга має велику популярність.
  • Судова експертиза брехні. Потреба в такому інструментальному дослідженні брехні може виникнути, якщо відсутні докази провини або невинності, а також якщо показання свідків суперечать один одному.

Інструментальна перевірка часом є необхідним помічником у веденні бізнесу, а також останньою реальною можливістю збереження сім’ї. Щоб пройти детектор та визначити брехню потрібно зв’язатися зі співробітниками нашого центру по телефону.

Як відбувається інструментальне обстеження на брехню

Процес інструментальної перевірки складається з кількох етапів. Попередньо з досліджуваною особою підписується угода, яка виражає згоду громадянина на проведення маніпуляцій. Потім йдуть основні етапи:

  • Встановлюється контакт, фахівець пояснює процедуру дослідження, має в своєму розпорядженні до себе досліджувану особу.
  • Безпосереднє тестування. У ході дослідження поліграф фіксує всі коливання фізіологічних процесів, що виникають у той час, коли людина відповідає на провокаційні питання.
  • Отримані результати скринінгу підлягають розшифровці поліграфологом. Варто відзначити, що всі дані є конфіденційними, вони не розголошуються.

Результативність послуги на брехню та достовірність відомостей детекції, отриманих у результаті, залежить від того, наскільки сучасне обладнання використано і від кваліфікації поліграфологів. Пропонуємо замовити інструментальну послугу у нашому центрі. Ми йдемо в ногу з часом, постійно вдосконалюємо обладнання та підвищуємо рівень кваліфікації наших співробітників.