КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Як розпізнати битий автомобіль

На вторинному ринку покупець завжди стикається з ризиком придбати автомобіль, що побував у ДТП, сліди якого вміло приховані кузовним ремонтом та передпродажною підготовкою. Саме тому завжди повинна проводитися експертиза автомобіля , яка дозволить виявити всі приховані дефекти та уникнути неприємних сюрпризів. Провести таку експертизу покупець може самостійно. Також можна звернутися за допомогою до кваліфікованих оцінювачів.

Самостійна експертиза

Експертиза автомобіля, що купується, виконується самостійно – досить складне завдання, особливо, якщо у автолюбителя немає достатнього досвіду. Для виявлення можливих дефектів та слідів ДТП необхідно детально оглянути автомобіль. При цьому його поверхня має бути абсолютно чистою, оскільки вплинути на результати експертизи може навіть невеликий шар пилу. Також велике значення має гарне висвітлення.

Основним об’єктом уваги при огляді автомобіля є розбіжності у кольорі та фактурі лакофарбового покриття, несиметричність в окремих деталях та вузлах, а також інші невідповідності. Справа в тому, що навіть професійний майстер не може зробити кузовний ремонт ідеально, повернувши автомобілю в точності вихідний стан.

Наприклад, дуже часто візуально можна виявити, що на окремій ділянці колір фарби виглядає свіжішим, порівняно з рештою кузова. Це чітко свідчить про те, що це місце перефарбовувалося. Про перенесений ремонт дверей автомобіля може вказувати невідповідність зазорів між нею та кузовом у верхній та нижній частині.

Дуже часто при передпродажній підготовці обмежуються усуненням лише видимих дефектів. Тому завжди рекомендується заглянути під капот, а також провести експертизу автомобіля на підйомнику. Тут нерідко можна виявити явні сліди минулих пошкоджень та ремонту, про який власник нічого не розповів.

Професійна експертиза

Загалом можна говорити, що проведення експертизи автомобіля потребує достатнього рівня кваліфікації. Не досвідченій людині дуже складно врахувати усі важливі нюанси. Тому дуже легко може пропустити ознаки серйозного ушкодження.

У зв’язку з цим, якщо у вас немає відповідного досвіду, експертизу автомобіля краще довірити професіоналам. Переваги такого рішення:

  • точне визначення технічного стану автомобіля;
  • можливість визначення справедливої ринкової вартості;
  • економія часу, оскільки професіонали експертиза автомобіля виконується максимально оперативно.

Ці переваги з лишком компенсують невелику суму, яку доведеться заплатити за послуги експерта.

Компанія Центр незалежної експертизи “Варшавський” пропонує проведення професійної експертизи автомобілів.