КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Навіщо потрібна незалежна оцінка автомобіля після ДТП?

На жаль, від аварії не застрахований ніхто. Незалежна оцінка автомобіля після ДТП може знадобитися як потерпілому, так і винуватцю, незалежно від того, застрахована машина чи ні. Це необхідна процедура, тому що ні КАСКО, ні ОСАГО не гарантують повного відшкодування. Суми може не вистачити, щоб покрити всі збитки.

Вона дозволяє об’єктивно і неупереджено оцінити розмір заподіяної шкоди, уникнувши маніпуляцій з боку страхової компанії. Автотехнічна експертиза має на увазі ретельний огляд всіх пошкоджень, аналіз технічного стану транспортного засобу, причин поломки. Її можна зробити як до звернення в страхову, так і після.

Коли потрібна незалежна експертиза?

Найчастіше незалежна автоекспертиза потрібно, якщо:

  • винуватець ДТП зник;
  • вас не влаштовує розмір страхових виплат (сума не покриває всіх ремонтних робіт);
  • ви спровокували ДТП, а страхова компанія потерпілої сторони завищує вартість ремонту;
  • враховані в повному обсязі дефекти або вказана невірна причина їх появи (нібито вони не пов’язані з аварією) після ДТП може стати в нагоді в разі неякісного ремонту в автосервісі. Нерідко замість оригінальних запчастин використовують дешеві аналоги, що позначається на ціні ТЗ, його характеристиках, як їзди. Навіть якщо ви самі вибрали СТО, то зі звітом ви зможете краще контролювати виконавців.

Всі дефекти детально описуються в звіті про оцінку пошкоджень автомобіля після ДТП, також в ньому вказується обсяг ремонтних робіт. Це експертний висновок є офіційним документом, має юридичну силу і може надаватися страхової або суду для отримання відшкодування. Воно містить докладний опис несправностей, фото, відео, висновки експертів, рекомендації щодо усунення. Також готується кошторис на основі порівняльного аналізу цін на запасні частини.

Звіт потрібен і для оформлення досудової претензії. Страховик зобов’язаний відповісти на неї протягом 10 днів – або мотивувати відмову, або задовольнити претензію. У разі відмови можна звертатися до суду. Не варто боятися судового розгляду, практика показує, що автомобілісту нескладно, маючи на руках висновок незалежного експерта, переконати суддю в обгрунтованості вимог підвищення суми виплат. Якщо засіб не підлягає відновленню, то належить компенсація в розмірі його вартості за вирахуванням придатних залишків.

Експерти «ekspert-ocenka.com» підготують звіт протягом 1-2 днів. Всі фахівці акредитовані, їх професійна відповідальність застрахована. Вартість автоекспертизи розраховується по прайсу. Використовуємо методи діагностики і способи розрахунку збитку, що відповідають законодавству, виявляємо всі приховані несправності. Супроводжуємо клієнта в суді.

Як проводиться оцінка автомобіля після ДТП?

З оцінною компанією укладається договір. Потрібно надати довідку з ДАІ, копію паспорта, документи на машину.

Клієнт призначає час і місце огляду, повідомивши про нього другу сторону. На виїзді експерт складає акт огляду, веде фото і відео зйомку для доказу пошкоджень. Проводиться огляд лакофарбового покриття, кузова, а також діагностика систем, щоб переконатися в справності всіх вузлів і механізмів. Також він аналізує обставини події (додатково може проводитися трасологічна експертиза).

Потім формується перелік необхідних ремонтно-відновлювальних робіт, запасних частин, проводиться розрахунок їх вартості.