КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Необхідність незалежної автоекспертизи і оцінки

Незалежна оцінка – це сукупність заходів, за визначенням вартості конкретного об’єкта в певних умовах. Ключовими моментами цієї процедури є: відсутність у оціночної компанії зацікавленості, в результаті проведеної нею експертизи; відсутність будь-якого впливу з боку; наявність у співробітників компанії професійних знань, а так само відповідність роботи експертної компанії всім нормам і вимогам в оціночної сфері діяльності.

Класифікація оціночної діяльності

Розрізняють такі види незалежної оцінки:

У напрямку діяльності оцінки:

 • Оцінка нерухомості;
 • майна;
 • Інтелектуальної власності, цінних паперів, бізнесу, акцій;
 • Траспортного засобу.

За ступенем необхідності здійснення оцінки:

 • обов’язкова;
 • Добровільна.

Актуальність незалежної оцінки автотранспортних засобів

Найбільшу популярність оціночна діяльність отримала в транспортній сфері – оцінка автомобіля. Причина тому зростання кількості маніпуляцій проводяться з автомобілем. Збір певної документації та алгоритми дії оціночної компанії, визначаються в залежності від виду Ваших дій з автомобілем.

Їх можна розділити на види:

 • З метою мінімізації податкових зборів при купівлі-продажу автотранспортного засобу проводять оцінку його вартості. Цю процедуру варто проводити на поточну дату, тому що тільки, якщо підсумкова ринкова вартість автомобіля прагне до залишкової вартості, мінімізувати податки буде можливо. Необхідні документи: реквізити замовника, реквізити клієнта, ПТЗ, пробіг транспортного засобу.
 • З метою виявлення розміру нотаріальної мита при отриманні автомобіля у спадок. Залежно від ступеня споріднення мито може становити від 0,3% до 0,6% від ринкової вартості ТЗ. Оцінка машини проводиться на момент смерті її колишнього господаря. Необхідні документи: свідоцтво про смерть колишнього власника, документи, що підтверджують ваше з ним спорідненість, ПТЗ, паспорт.
 • При шлюборозлучних процесах, якщо серед розділяється майна є автомобіль. Часто виникає ситуація, коли хтось їх подружжя представляє документ, який вказує на володіння певним транспортним засобом певної людини, на її підставі проводиться оцінка ТЗ. Дані звіти експертів приймаються судом в судочинство.
 • З метою постановки або зняття автомобіля на баланс підприємства. Необхідні документи: паспорт власника, документ підтверджує право володіння транспортним засобом, техпаспорт автомобіля, свідоцтво про реєстрацію автомобіля, пробіг, номерні знаки, оціночна вартість ТЗ (необхідна для визначення рахунку реєстрації в бухгалтерії).
 • З метою оформлення транспортного засобу під заставу, наприклад, при взятті кредиту. Необхідні всі документи що підтверджують право володіння даним ТЗ.
 • З метою виявлення заподіяної шкоди при ДТП. Це саме затребуваний напрямок діяльності оцінної компанії. Так як є обов’язковим у разі аварії. В даному випадку знадобиться весь пакет документів, від паспорта господаря ТЗ, до технічних характеристик автомобіля. Так само обов’язкові акти з страхових компаній.