КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Незалежна експертиза затоплення і оцінка затоки

Експертиза затоки

Від цієї неприємності ніхто не застрахований. Сусіди зверху затопили приміщення, в якому ви зовсім недавно робили ремонт. У підсумку всі праці і вкладені кошти пішли, так би мовити, прахом: зіпсований стелю, шикарні шпалери, дорогі меблі …

Сьогодні в інтернеті існує маса пропозицій з надання послуги « незалежна оцінка квартири після затоки ». Однак не скрізь детально висвітлюють всі нюанси даної процедури. Але ж від них залежить головне: отримаєте ви компенсацію на відшкодування збитків чи ні.

Потопи, як і пожежі, вважають основними лихами, наслідки яких можуть бути непоправні. Експерт допоможе вам визначити витрати на відновлення житла і постраждалого майна.

Оскільки основною спеціалізацією компанії є експертиза збитку затоки (в тому числі коли течуть міжпанельні шви) і юридична допомога в цих ситуаціях, хочемо детально пояснити всі важливі моменти.

Для чого проходить незалежна експертиза по затоці квартири

Ця процедура визначає, у скільки обійдеться потерпілому відновлювальний ремонт. Точніше, встановлює суму грошей, необхідну на приведення житла в початковий стан (до потопу).

Що входить у вартість ремонту:

 • будівельні роботи (розбір конструкцій і монтаж);
 • придбання необхідних матеріалів (паркет, шпалери, плінтуси та ін.);
 • відновлення (купівля) пошкодженого майна (предмети побуту, меблі, побутова техніка та ін.)
 • вивіз сміття.

Після оцінки, потерпілий отримує офіційний висновок експерта.

Яку мету переслідує незалежна експертиза квартири після затоки

Цей захід проводять, щоб:

 • стягнути з винуватця потопу компенсацію за завдану вам шкоду,
 • почати ремонт, не чекаючи судових розглядів;
 • звернутися до страховика за відшкодуванням збитку (якщо квартира застрахована).

Коли можна почати ремонт

До ремонтних робіт можна приступати після того, як наш експерт огляне постраждалі приміщення. Якщо ви плануєте судитися з винною стороною, буде потрібно судова експертиза затоки . Для цього знадобиться наш звіт. Звідти буде вилучатись акт обстеження і фото пошкоджень. На підставі цих документів судовий експерт зробить перерахунок.

Скільки коштує незалежна експертиза після затоплення квартири

Остаточна ціна визначається з урахуванням масштабу пошкоджень і часу, який буде потрібно експертам для проведення робіт.

Як проходить незалежна експертиза після затоки

Спочатку постраждалу квартиру оглядає наш експерт – фахівець, який має будівельно-архітектурну освіту і відмінно розбирається в особливостях ремонту: покриттях, шпалерах, матеріалах і видах відновлювальних робіт.

Він уважно обстежує, фотографує і документує всі пошкодження (можливо і міжпанельні шви ). І головне – вказує, які типи матеріалів постраждали від води. Наприклад, шпалери – паперові, вінілові або флізелінові; меблі – дерев’яна або з ДСП; паркет – з пробки або дерева. Якщо стеля натяжна, то чи потребує він заміни. Будівельний експерт враховує всі ці нюанси навіть коли течуть міжпанельні шви в стінах і що робити ви не знаєте.

Потім всі відомості він передає оцінювачам компанії, які на їх основі складають кошторис по ремонту. Використовуючи цей документ, вони розраховують остаточну вартість ремонту по відновленню житла.

Після того, як експертиза затоплення квартири закінчена, оформляється звіт. Це офіційний документ, прошитий і проштампований, завірений печаткою компанії і самого оцінювача.

Чому так важливо робити експертизу?

Якщо ви хочете отримати відшкодування збитку з винуватою боку, вам обов’язково необхідна експертиза після затоки. Для цього є кілька причин:

 • без нашого офіційного звіту вам не вдасться отримати фінансові кошти на ремонт;
 • чеки для стягнення грошей не підійдуть;
 • винуватець може обіцяти вам і не заплатити, якщо не буде підтверджуючого документа про збитки;
 • для подання позовної заяви до суду повинна бути незалежна експертиза затоплення квартири.

Тому в будь-якому випадку офіційний документ про масштаби завданих збитків вам необхідний.

Допоможемо ми відшкодувати збитки постраждалим?

Безперечно. Статистика компанії на 100% підтверджує цей факт. Більшість наших клієнтів, яким була виконана експертиза затоки квартири, потім замовляли юридичний супровід справ в суді.

Крім того, ми даємо вичерпні консультації про те, як отримати гроші з винуватця потопу за рішенням суду. Насправді це дуже важливо. У нас є кілька випробуваних рішень. Про це і розкажуть вам юристи.