КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Незалежна оцінка – визначення реальної вартості об’єкту

Зміст

  • Оціночні заходи при страхуванні
  • Коли потрібна допомога оцінювача?
  • У пошуках незалежного експерта

Незалежний експерт із оцінки – людина, яка проводить оцінювання майна, комерційних приміщень, промислових будівель, автомобіля, землі, нематеріальних активів та інших об’єктів. Бажаєте придбати дачу, квартиру чи гараж? Тоді вам потрібно дізнатися про їх реальну вартість. У цьому може допомогти професійний незалежний оцінювач.

Оціночні заходи при страхуванні

Кожен прагне убезпечити себе, тому багато хто сьогодні звертається до страхових компаній. Їхніми клієнтами можуть бути як фізичні особи, так і різні підприємства. У разі страхування майна першочергово визначається його ринкова вартість. Для цього компанії зазвичай запрошують свого оцінювача. Можна звернутися за допомогою до незалежного експерта, який не буде зацікавлений у результатах оцінки. Інакше може виникнути конфлікт інтересів.

У разі страхування активів юридичних фахівці розглядають балансову вартість, при цьому віднімають амортизацію. При незначному пошкодженні власності третіми особами компанія покриває певну частину збитків. Якщо ж власник повністю втратив майно, розмір відшкодування дорівнюватиме страховій оцінці.

Коли потрібна допомога оцінювача?

Нерідко бізнесмени користуються послугами незалежного експерта для визначення реальної вартості майна з метою мінімізації та скорочення податкових платежів. Це реальний спосіб знизити витрати підприємства та підвищити ефективність його виробництва.

Вам також можуть знадобитися послуги оцінювача у таких ситуаціях:

  • Якщо ви потрапили в аварію на своєму автомобілі чи мотоциклі, проводять оцінку збитків транспорту.
  • Визначення реальної вартості об’єкта під час оформлення спадщини, договору купівлі-продажу, оренди нерухомості чи землі.
  • У разі продажу, реструктуризації або поділу бізнесу.
  • Оцінка цінних паперів перед приватизацією, додатковою емісією акцій або їх продажем, заставою акцій для отримання кредиту.
  • При оформленні кредиту банку під заставу майна.
  • Оцінка власності проводиться у разі розлучення та оформлення шлюбного договору.
  • При вилученні чи викупі майна у фізичної особи для державних потреб.

У пошуках незалежного експерта

Співробітники компанії проводять незалежну експертизу різної складності. Вони використовують державні та міжнародні стандарти, проводять комплексний аналіз ринків та знаходять підхід до кожного клієнта. Замовте послугу та переконайтеся особисто у професіоналізмі експертів. У штаті компанії працюють фахівці, які здатні виконати оцінку майна, нерухомості, землі, бізнесу та інших об’єктів у зазначені терміни. Щоб отримати безкоштовну консультацію незалежного експерта з оцінки, заповніть заявку або зателефонуйте (є на головній сторінці сайту).