КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Незалежна оцінка збитку квартири після затоки

Оцінка збитку від затоки – це експертний висновок про те, з чиєї вини сталася пригода і ступеня завданих їм збитків. Незалежна оцінка квартири після затоплення зазвичай замовляється постраждалою стороною. Але принципового заборони на замовлення послуги від самого винуватця немає. Він може також замовляти послугу, щоб переконатися в об’єктивності висуваються до нього вимог. Проблемою в цьому випадку стає лише доступність залитого об’єкта для огляду. Обстеження приміщень і оформлення висновків проводиться атестованими фахівцями з відповідною освітою та досвідом.

Сусіди залили квартиру що робити

Експертиза вимагає рішення двох основних задач: встановити винну в пригоді особа, а потім оцінити і рівень завданих збитків.

Оцінка затоплення квартири може встановити наступні причини події:

 • недоробки керуючої компанії або ТСЖ, яка обслуговує будинок (через пошкодження даху або втрати експлуатаційної цінності матеріалів, прориву стояків з водою, поломки в каналізаційних трубах та ін.);
 • вина проживають зверху сусідів (несправність сантехніки і побутових приладів, що лопнули батареї або неакуратне поводження з водою);
 • людський фактор проявляється також у протиправних і неакуратних діях третіх осіб (наприклад, майстрів, непрофесійно зробили монтаж обладнання в приміщенні вище).

Причина може бути не настільки очевидна з першого погляду. Іноді потерпілі люди бачать ситуацію зовсім в іншому світлі, коли фахівцями проведена вся необхідна робота.

Для чого проводиться незалежна оцінка квартири після затоки

Незалежна експертиза оцінки збитку від затоки квартири має на меті отримання від винуватця справедливої сатисфакції. За погодженням винуватець може провести ремонт в приміщенні на встановлену суму. Але таке рішення сторони приймають зазвичай без судових розглядів. Суд, як правило, приймає рішення зобов’язати винного до виплати компенсації.

Судові розгляди

Чи приймає суд результати експертизи, якщо вона була виконана до подачі позову? Безумовно, при наявності у компанії дозволів на проведення даної діяльності. Більш того, таке експертний висновок стане вагомим доказом для суду і поясненням за розміром компенсаційної виплати. А в деяких випадках може застосовуватися і для заперечування експертиз, проведених раніше (іншим боком).

Незалежна оцінка збитку після затоки квартири для суду може проводитися з ініціативи однієї зі сторін інциденту або безпосередньо за запитом установи (тобто в ході судових засідань, ініційованих за позовною заявою).

Що отримує клієнт за підсумками проведеної роботи

Функціонал різних фірм може дещо відрізнятися, як і вартість незалежної оцінки після затоки квартири для суду. Щоб уникнути упередженого ставлення і виключення коригування даних Центр не відстоює інтереси звернулося. Фахівці концентруються на конкретних завданнях щодо виявлення причин і встановлення збитку в залитих нерухомих об’єктах. Тому результат обстежень максимально об’єктивний.

Незалежна оцінка після затоки квартири. Переваги звернення:

 • отримання висновку за підсумками огляду і обстеження – офіційний документ, який приймається судами всіх інстанцій протягом довгого часу після оформлення (спочатку замовляється незалежна експертиза, а потім можна подати позов, маючи на руках необхідні документи);
 • надання послуг для будь-якої категорії клієнтів (за фактом розглянута послуга може замовлятися фізичними та юридичними особами, якщо їх залили зверху сусіди);
 • на замовника працює команда висококваліфікованих експертів;
 • віддаленість об’єкту може бути різною.

Безпосередня діяльність оцінювача в останньому випадку також реалізується з виїздом на об’єкт. Надання документації фахівця здійснюється особисто і через мережу Інтернет.

Специфіка проведення оцінки затоки в надійної компанії

Оцінка збитку при затопленні або затоці квартири після ремонту стає для постраждалої сторони максимально актуальною. Але і давно відремонтовану нерухомість після затоплення можна відновити за рахунок винної особи, провівши професійну експертизу. У будь-якому випадку всі експертні процедури здійснюються максимально швидко. Це особливо важливо, якщо затоплення спричинило серйозні пошкодження. Адже постраждалим доводиться перебувати і жити в цих умовах.

Як здійснюється оцінка збитку від затоки квартири для суду

Після первинної консультації по телефону можна домовитися про виїзд на місце. Проведення робіт вимагає надання доступу в приміщення. При обстеженні застосовується сучасне високоточне обладнання. Спеціаліст в ході огляду заповнює відповідний акт. Далі формується документальне висновок, який видається на руки замовнику.

У Центрі працює цілий штат професіоналів, в організації є достатньо досвіду, а також налагоджена процедура проведення обстежень та формування звітів.

Документи, необхідні для проведення експертизи

Для виконання поставлених цілей власник приміщення повинен представити фахівцям особисті документи та документацію на нерухомість.

Основні документи:

 • правовстановлюючих документація на об’єкт для підтвердження прав власності;
 • загальногромадянський паспорт власника нерухомості для використання його даних в який складають фахівцями документах.

Власник, надаючи документи, в першу чергу підтверджує своє право на участь в огляді та отримання висновку. Саме він згодом буде подавати позовну заяву в суд (при необхідності).

Вартість оцінки затоки квартири

Проведені експертами роботи з урахуванням результатів, що досягаються за підсумком цілей стоять запитуваної за них суми. Адже об’єктивна експертиза оцінки збитку від затоки квартири допомагає захистити законні права потерпілих в повному обсязі.

Формування ціни на незалежну експертизу після затоки квартири

Обговорити вартість оцінки збитку від затоки можна заздалегідь по телефону. Але далі вона буде уточнюватися з урахуванням деяких деталей.

Оцінка затоки квартири ціна. З чого вона формується:

 • тип приміщення;
 • характер послуг, що надаються;
 • обсяг цих послуг (поставлені завдання і перелік обстежуваних параметрів);
 • витрачається на роботу час;
 • віддаленість об’єкту.

Таким чином, вартість це змінний показник, що розраховується індивідуально. Головне вчасно звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців, щоб якомога швидше отримати компенсацію на підставі офіційного висновку.