КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Незалежна оцінка майна

Ситуацій, у яких знадобиться об’єктивна оцінка власності, безліч. Це складний процес, що вимагає уважного ставлення до деталей та фундаментальних знань у різних сферах.

Коли послуга потрібна

Подібною послугою можуть користуватися приватні особи або представники бізнесу з різною метою. Оцінка вартості власності буде необхідна за умови:

 • Підготовка угоди купівлі-продажу.
 • страхування. Тарифи безпосередньо залежить від вартості предмета страхування.
 • кредитування. Для отримання позики банку потрібно експертне висновок оцінювача.
 • Для застави, під час банкрутства та інших обставин, що вимагають точного розуміння цінності майна та наявності офіційного документа, що підтверджує об’єктивну вартість будь-якого виду власності.
 • Для цілей успадкування або одержаної спадщини (наприклад, при нотаріальному оформленні або для справедливого поділу між родичами).

Оцінка потрібна не лише фізособам, а й бізнесу. Компанії можуть отримувати чи реалізовувати майно, залучати нових партнерів чи інвесторів, оптимізувати податкову політику, реструктуризувати бізнес та аналізувати активи. У всіх випадках необхідно знати об’єктивну вартість майна у реальному часі за актуальних тенденцій. Часто потрібне розуміння цінності внесків у Статутний Капітал, ціни під час передачі федеральних/муніципальних об’єктів для приватизації чи націоналізації майна. Види власності Поняття «оцінка» зв’язане з нерухомістю, транспортом чи земельними ділянками. Але це лише частина сфер, що підлягають процедурі. Експерти допоможуть дізнатися про вартість різної власності, несприятливі наслідки, видавши легітимний документ. Оцінюється:

 • Нерухомість. Квартири, будинки, комерційного об’єкта, землі чи оренди.
 • транспорту. Машин, річкових/морських плавальних засобів, літальних апаратів, а також необхідного для обслуговування транспорту обладнання.
 • Бізнес. Від малого до розгалуженого великого. Комерційні об’єкти. Враховується загальна рентабельність.
 • Кадастрової вартості, а також заперечення зазначеної в документах суми.
 • Інтелектуальна власність. Складність полягає у нематеріальній цінності, особливостях визначення перспективи досліджень. Але досвідчені експерти назвуть об’єктивну ціну патентів, ліцензій, результатів досліджень, наукових праць, ділової репутації та інших складних сфер інтелектуальної діяльності.
 • Збитки. Подібна послуга допоможе встановити реальні втрати після потопу або внаслідок пожежі.

Процедура незалежної оцінки власності багатопланова, тому фахівець зажадає у різних випадках добірку важливих для визначення ціни документів: правовстановлюючих, даних бухобліку, відомостей про технічні, експлуатаційні характеристики, іншу інформацію, пов’язану з об’єктом, цінність якого визначається.

У Цивільному Кодексі до інтелектуальної власності віднесені – авторське або патентне право, винаходи та раціоналізаторські пропозиції незалежно від сфери їх застосування, промислові зразки, логотипи, товарні та фірмові знаки. Рухомим майном вважаються дорогоцінні метали, цінні папери, гроші готівка, всі види, вкладів, асигнації. Обговорюється питання, пов’язане з оцінкою криптовалют. Особливості оцінки різних об’єктів Оцінка всіх видів власності проводиться експертами, які використовують стандартні методики і мають величезні знання у сфері сегмента, що оцінюється. Для максимальної точності підсумкової вартості патенту, бізнесу та квартири потрібно залучати різних експертів. Тому розумним кроком стане звернення до профільної компанії. В цьому випадку вам не потрібно самостійно відбирати професіоналів, що спеціалізуються на особливостях конкретного сегмента ринку. Ви розповідаєте про проблему, а працівники приходять на допомогу.

При оцінці нерухомості чи інтелектуальної власності використовуються різні критерії та стандарти. Друга область є складним трудомістким видом експертизи. Та вартість, яку визначить професіонал, не є точною ринковою чи ціною як властивістю власності. Це величина проміжна, що враховує обидві характеристики. Тож у документі чітко прописується дата його складання.

Результат оцінки Результат будь-якої ринкової оцінки власності – письмовий звіт, в якому зазначено оціночну вартість об’єкта та наведено аргументи, стандарти оцінки, інші відомості, що допомагають однозначно розуміти висновки.
У такому документі вказують:

 • Число та номер його реєстрації.
 • Підстава, за якою проводилися заходи.
 • Детальна інформація про оцінювача.
 • Опис об’єкта та методики, стандарти, зазначення джерел отримання інформації, прийняті під час роботи припущення.

Обов’язкове оформлення офіційного договору між фірмою або приватним оцінювачем та замовником.

Якщо потрібна оцінка власності, то на допомогу прийдуть професіонали компанії «Експерт оцінка», що виконують завдання швидко. Можлива оцінка за день. У штаті – експерти, здатні видати об’єктивний висновок під час оцінювання будь-якого виду власності. Видаються легітимні висновки, що приймаються будь-якими інстанціями.