КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Прикинути ціну свого автомобіля самостійно – з одного боку не складно, але де гарантія, що грошовий еквівалент похибки подібної оцінки незрівнянно вище витрат на оцінку у професійного оцінювача? Багато вже розуміють, що доцільніше звернутися до фахівця в цій галузі, який за невисоку плату здійснить незалежну оцінку авто і дасть інформацію, що і як вплинуло на формування вартості вашого майна.

Як правило, витрати на роботу оцінювача по незалежній експертизі автомобіля будуть значно нижче, ніж матеріальні (і моральні) втрати, неминучі при самостійній оцінці автотранспортного засобу .

Ви можете бути впевнені, що, виконуючи оцінку автомобілів, причепів або мотоциклів, фахівці нашої компанії всебічно врахують Ваші інтереси, як Замовника, в тому числі, шляхом розгляду і корекції максимального числа ціноутворюючих факторів. Ми надаємо кваліфіковані послуги з проведенняоцінки автомобілів і в найкоротші терміни видаємо Замовнику готовий звіт про оцінку.

Практично кожен власник автотранспортного засобу, рано чи пізно, стикається з необхідністю провести професійну оцінку. Оцінка автомобіля спрощується тим, що ринок уживаних автомобілів широко представлений практично будь-якими транспортними засобами.

Незалежний експерт залучається для оцінки вартості автомобілів та оцінки транспортних засобів при необхідності визначити ціну продажу або здачі в оренду автомобіля, а також стартову ціну для аукціонів, з метою приватизації або передачі в довірче управління, при використанні автомобіля в якості застави, для вирішення майнових суперечок і т. д.

Незалежна оцінка автотранспорту також необхідна при розробці стратегії розвитку підприємства для визначення рівня технічного забезпечення виробництва і виявлення можливостей заміни або модернізації застарілого автопарку.

Для яких цілей потрібна оцінка автомобілів?

Цілі можуть бути самими різними, але найбільш поширені ситуації, при яких потрібно незалежна оцінка автомобіля  (як для юридичних, так і для фізичних осіб), це:

  • при купівлі-продажу;
  • при оформленні застави для забезпечення кредиту та господарських угод;
  • при страхуванні майна;
  • при оформленні спадщини;
  • при передачі автотранспортних засобів в оренду (лізинг);
  • при переоцінці основних фондів;
  • при передачі і оформленні оцінюваних об’єктів в якості внеску до статутного капіталу іншого створюваного або реорганізується;
  • при визначенні бази оподаткування в складі основних засобів для обчислення податку на майно;
  • при ліквідації і утилізації автотранспорту через неможливість або недоцільність їх подальшої експлуатації;
  • при розробці бізнес-плану для реалізації інвестиційного проекту.