КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка для цілей оподаткування

  • Коли потрібна оцінка для оподаткування
  • Послідовність проведення оцінки
  • Замовити оцінку майна для оподаткування

Оцінка для цілей оподаткування призначена для певних видів операцій із майном, що підлягають нотаріальній реєстрації. Таке визначення вартості нерухомості та цінних паперів, що беруть участь у угодах купівлі-продажу або наслідування майна.

В результаті проведення продажу або вступу в права наслідування (крім осіб першої черги) власник майна повинен заплатити до податкової служби суму, зазначену в правочині, але не нижчу за встановлену оцінну вартість. Відповідно до законодавства операції з рухомим майном фізичних та юридичних осіб не підлягають оподаткуванню.

Незалежні експерти виконують професійну оцінку об’єктів майна та визначають їхню вартість, яка є основою для розрахунків сум оподаткування, державних зборів, мит або інших обов’язкових платежів до бюджетів різних рівнів. Наші фахівці достовірно та об’єктивно оцінюють об’єкти нерухомості, цінні папери та інші види майна для оподаткування, володіючи в повному обсязі інформацією про ринок житла, комерційні будівлі та земельні ділянки.

Коли потрібна оцінка для оподаткування

Відповідно до чинного законодавства оцінці для оподаткування підлягає майно фізичних та юридичних осіб у разі:

  • Здійснення угоди купівлі-продажу чи дарування нерухомості – будинків, квартир, земельних ділянок, комерційних та виробничих будівель, об’єктів незавершеного будівництва.
  • Проведення угод із цінними паперами.
  • Здійснення наслідування, у тому числі немайнових прав (патент на винаходи та ін інтелектуальна власність).

Оцінка майна буде потрібна як особам, які вступають у володіння, так і тим, хто здійснює право користування або розпорядження.

Послідовність проведення оцінки

Оцінювання нерухомого майна незалежними експертами виконується після укладання офіційного договору із замовником та проводиться за наступним алгоритмом:

  • Виїзд на об’єкт підрахунку вартості, його ідентифікацію, вивчення документації, що визначає права власності.
  • Вибір методологічних підходів, що відповідають для роботи, максимально відповідають цілям і завданням оцінювання, зазначеним у договорі.
  • Узгодження результатів підрахунків, отриманих із застосуванням вибраних методик.
  • Складання підсумкового документа із зазначенням ціни нерухомості та висновків про її об’єктивність.

Звіт про експертну оцінку, підписаний виконавцем робіт та затверджений керівництвом, складається у двох примірниках. Один підсумковий документ із зазначенням оцінної вартості будівель, земельних ділянок та ін. нерухомості передається на руки замовнику. Інший примірник разом з інформаційними матеріалами, зібраними оцінювачам у процесі здійснення підрахунку вартості ціни нерухомості, реєструється та зберігається в архіві протягом до 5 років, якщо інші умови не встановлені договором.

Замовити оцінку майна для оподаткування

Замовникам, які потребують проведення професійного та незалежного оцінювання майна для оподаткування, юридична компанія пропонує послуги досвідчених та кваліфікованих експертів. Ми швидко та максимально точно визначимо вартість об’єктів, зробимо узгодження результатів та оформлення даного у підсумковий звіт з його реєстрацією в держреєстрі.

Наші експерти-оцінювачі справляються із завданнями будь-якої складності у найкоротші терміни, враховуючи ситуацію клієнта та особливості його майна. Для отримання консультації ви можете звернутися до офісу компанії за контактними телефонами, розміщеними на сайті.