КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка для іпотеки/застави

Також Ви можете отримати у нас безкоштовну консультацію щодо оцінки квартири за тел. (068) 122-11-22

Оцінка квартири для іпотеки. Як правильно вибрати оцінювача

Якщо ви вирішили взяти іпотечний кредит, банк попросить у вас звіт про оцінку квартири для застави. Отже, ви уточнили у банку, чи можна вам вирішити, яка компанія проведе оцінку. Що робити далі? Як вибрати фірму для оцінки правильно? Пам’ятайте, що від результатів роботи оцінювача залежатиме рішення банку про видачу іпотечного кредиту. Його робота має бути якісною та об’єктивною, адже якщо з’ясується зворотне, кредит буде розірвано через суд. Така нервування, проблеми та грошові витрати, природно, нікому не потрібні.

Щоб вибрати хорошу компанію для оцінки нерухомості, ви можете керуватися такими нескладними рекомендаціями:

  • Зважайте на наявність на ринку послуг середньої ціни. Рекомендуємо переглянути інформацію про декілька компаній, щоб зрозуміти приблизну вартість оцінки нерухомості, яку ви запитуєте. Так, бувають компанії з вигідними на перший погляд пропозиціями, заниженими цінами, але не варто гнатися за дуже низькою вартістю, намагаючись заощадити. Ви сильно ризикуєте нарватися на некомпетентних фахівців і зрештою витратити значно більше грошей, ніж заощадити.
  • Пошукайте в інтернеті відгуки про обрані компанії (часто вони бувають розміщені на своєму сайті), дізнайтесь більше інформації про їхню діяльність та репутацію.
  • Пам’ятайте, що необов’язково вибирати велику фірму для того, щоб отримати якісні послуги. На даний момент є велика кількість вузькоспеціальних фірм, на які працюють дуже добрі експерти.
  • Звертайте увагу, наскільки ввічливі та компетентні співробітники обраної компанії.

Пам’ятайте, що результати якісної оцінки та грамотно складений звіт прямо вплинуть на рішення банку про видачу вам кредиту.

 

Ви можете замовити оцінку нашої команди досвідчених кваліфікованих оцінювачів за тел. (068) 122-11-22 або за допомогою електронної форми заявки.