КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка майна для посольства при отриманні візи

Ocinka-majna-dlya-posolstva-pri-otrimanni-vizi

Одержання іноземної в’їзної візи для громадян іноді виявляється досить нелегкою процедурою. Деякі посольства вимагають додаткових підтверджень неімміграційних намірів осіб, які звертаються до них за візою. До таких «важких» посольствам традиційно зараховують посольства Канади, США, Австралії та деяких інших держав.

Одним із способів підтвердження благонадійності в цьому відношенні для консульських служб є наявність у заявника великої власності – як правило, нерухомості. В якості підтвердження факту володіння нерухомим майном при зверненні за візою зазвичай буває достатньо надати копію свідоцтва про державну реєстрацію права.

Яке ж саме майно має сенс пред’явити при зверненні за іноземною візою? Найкраще пред’являти нерухомість (її не можна взяти з собою) – земельні ділянки, будівлі, приміщення, квартири. Іноді можна пред’явити і деякі види рухомого майна – такі як, наприклад, дорогі автомобілі.

Але деякі посольства, наприклад посольство Канади, не задовольняються самим фактом володіння нерухомістю і додатково вимагають дані про вартість цієї нерухомості. З точки зору консульських служб таких посольств, чим вища вартість майна заявника, тим менш імовірно наявність у нього імміграційних намірів.

Підтвердженням ринкової вартості нерухомого майна для посольства служить звіт про оцінку, виконаний незалежним оцінювачем, завірений його підписом та печаткою. Оцінка нерухомості для посольств виконується в тій же послідовності, що і для інших цілей, з тією лише різницею, що підсумковий документ повинен бути написаний на англійською мовою.Детальніше про оцінку майна для іноземних користувачів англійською …

Ця вимога істотно ускладнює життя замовникам оцінки, оскільки перекласти англійською мовою, наприклад, звіт про оцінку квартири, виконаний за стандартами оціночної діяльності і має в середньому 40-50 аркушів тексту буде коштувати досить дорого. Доброю новиною тут є те, що посольствам не обов’язково, щоб звіт про оцінку було виконано саме за  стандартами оцінки, їм в першу чергу важливий сам факт, що професійний незалежний оцінювач письмово висловив свою об’єктивну думку про ринкову вартість майна заявника.

Маючи велику практику оцінки нерухомості для посольств, наша компанія для візових цілей зазвичай готує короткий лист (1-2 сторінки) англійською мовою з коротким описом майна, зазначенням його розташування, конструктивних особливостей, зареєстрованого власника і результатом оцінки ринкової вартості. Цей лист підписується оцінювачем, який має регістровий номер саморегулівної організації оцінювачів, та скріплюється печаткою. Наш багаторічний досвід оцінки показав, що такий лист цілком достатньо для підтвердження вартості майна навіть у найвимогливіших посольствах (таких як канадське).

Які переваги отримує замовник при оформленні результатів оцінки у вигляді листа, а не у вигляді звіту про оцінку за стандартами? По-перше, лист англійською мовою є кінцевим продуктом, який можна відразу віднести до консульства. Звіт про оцінку потрібно спочатку перевести, потім оцінювач повинен відредагувати переклад (перекладачі не знайомі з оціночної методологією і часом переводять так, що спотворюють зміст сказаного – перевірено на власному досвіді) і оформити звіт вже англійською мовою. Різниця у часі підготовки цих двох варіантів дуже велика – лист англійською мовою можна підготувати за 1-2 дні, а підготовка звіту про оцінку англійською мовою займає мінімум 10 днів у випадку простих оцінок – таких як оцінка квартири і аж до 2-3 тижнів у більш складних випадках.

Звичайно, при необхідності можна підготувати і повний звіт про оцінку, і не тільки за стандартами, а й за стандартами міжнародним. Нам доводилося, наприклад, готувати звіт про оцінку квартир і нежитлових будівель за стандартами оцінки, прийнятим в Канаді. Але спочатку найкраще отримати попередню консультацію у посольстві про кращу форму оформлення результатів оцінки майна.

З питань оцінки для іноземних посольств, будь ласка, звертайтесь за телефоном (068) 122-11-22.