КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка нерухомості в Києві

Ocenka_kiev

Оцінка нерухомості в Києві сьогодні вкрай затребувана послуга. Часто нерухоме майно є об’єктом всіляких угод, для яких важливо, щоб воно було вірно оцінено. При цьому сам процес оцінки нерухомості досить непростий, і довіряти його варто тільки досвідченим перевіреним професіоналам, які легально працюють і при цьому мають офіційні дозволи.

Наша компанія виробляє швидку і якісну оцінку майна. Завдяки великому досвіду роботи в юридичній сфері наші фахівці добре знайомі з усіма особливостями і можливими підводними каменями даного процесу. Це дозволяє нам здійснювати оцінку нерухомого майна максимально ефективно і швидко.

Класифікація об’єктів нерухомості:

 • будівлі ;
 • вбудовані приміщення (комерційна нерухомість) ;
 • земельні ділянки ;
 • квартири ;
 • котеджі, заміські будинки, дачі ;
 • споруди та передавальні пристрої ;
 • незавершене будівництво .

Незалежна оцінка нерухомого майна в Києві може проводитися з різних причин. З них:

 1. Щоб внести об’єкт або деякі права на нього в статутний капітал юридичної особи. Тут оцінювач визначає верхня межа вартості нерухомості, за якою об’єкт реалізується.
 2. Для купівлі-продажу. У такому випадку оцінка надзвичайно важлива, так як звіт про оцінку виступає в якості підтвердження ринкової ціни угоди.
 3. Для вирішення майнових суперечок. При судовому розгляді незалежна оцінка виступає як основа для підрахунку компенсації і виплат. Оцінка проводиться на минулу дату, коли відбувалися розглянуті події.
 4. Передача нерухомості в заставу. Оцінка вартості нерухомості є умовою для оформлення кредиту.
 5. При страхуванні оцінка нерухомого майна має зв’язок з ринковою ціною застрахованого майна. У такому випадку оцінка потрібна для виявлення найбільш підходящого розміру страхувальної суми для об’єкта.
 6. Переоцінка вартості нерухомості в бух обліку. Подібна процедура здійснюється раз на рік для того, щоб поміняти балансову ціну об’єкта. Так можна більш точно підігнати баланс підприємства під ринкові умови і спростити доступ підприємства до інвестиції і позики.
 7. Орендна ставка. Коли муніципальна нерухомість здається в оренду, закон зобов’язує проводити оцінку нерухомого майна.

Наша компанія проводить оцінку нерухомості в Києві. Ми працюємо максимально швидко і ефективно. Також своїм клієнтам ми надаємо знижки. При зверненні до нас ми проводимо повну консультацію, відповідаємо на всі питання, надаємо список необхідних паперів, при необхідності допомагаємо в зборі документації.