КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг
Otsenka_kvartiry1

У великих містах житлоплощу, що здають внайми, традиційно становила альтернативу готелям. З одного боку, разом зі стрімким зростанням цін на житлову площу, зі збільшенням податків на нерухомість і зростаючими витратами на експлуатацію квартир, оренда стає все більш економічно виправданим варіантом житла. З іншого боку знаходяться люди, які вкладають кошти в купівлю нерухомості з метою отримання постійного і стабільного доходу.

Для них питання про вартість оренди житла завжди актуальний, адже бажання отримати весь можливий прибуток від здачі квартири в оренду є сусідами з побоюванням втратити вигідного наймача внаслідок надмірної орендної плати. Зрозуміло, завжди можна зорієнтуватися в оцінці оренди за допомогою газетних оголошень, але цей шлях, будучи найпростішим, є і самим неточним.

Переваги співпраці з фірмою «Експерт Оцінка»

Не забувайте, що кожна квартира по-своєму унікальна, а ми зможемо знайти безліч позитивних відмінностей вашої квартири від іншої, навіть якщо обидві знаходяться в одній серійної багатоповерхівці. Скориставшись послугами компанії, яка проводить оцінку ринкової вартості ставки орендної плати за житло, ви зможете з упевненістю обґрунтувати рівень орендної плати і пояснити потенційному орендарю її розмір. Так, для професійної оцінки ставки орендної плати експерти компанії «Експерт Оцінка», в більшості мають досвід роботи ріелтором, зіставляють безліч чинників. Крім кількості кімнат і стану квартири вони обов’язково враховують:

  • районне розташування орендованого житла;
  • розташування кімнат по сторонах світу;
  • наявність меблів, телефону і доступу до Інтернет;
  • якість і рівень ремонту, оздоблення приміщень;
  • рівень вуличного шуму, інсоляція, наявність або відсутність пилу і вібрацій;
  • контингент сусідів і стан під’їзду;
  • стан інфраструктури району, близькість метро та іншого громадського транспорту.

Це лише деякі з факторів, що впливають на об’єктивну оцінку оренди житла, але наші експерти завжди вкажуть на переваги, за які потенційний орендар буде готовий заплатити за ринковою вартістю. Відштовхуючись від сезонних і ринкових особливостей ринку житла, ми допоможемо в визначенні оптимального, що не підлягає зміні періоду, передбаченого в орендному договорі. Особливо корисним співробітництво з нами може виявитися власникам однокімнатних квартир, з огляду на те, що вартість оренди відносно невеликого однокімнатного житла може часом помітно вибиватися з характерного для даного району рівня цін.

Корисні поради

Не забувайте, що орендні ставки на житло досить динамічно змінюються, тому послугу оцінка оренди варто час від часу повторювати. Враховуйте тривалість проживання наймачів квартири, їх витрати на підтримку житла в нормальному стані. Це забезпечить вашим орендарям мінімізацію витрат, а вам – впевненість у завтрашньому дні і фінансову стабільність.