КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка заміської нерухомості

НЕЗАЛЕЖНА ОЦІНКА РИНКОВОЇ ВАРТОСТІ заміської нерухомості ДЛЯ БАНКУ

“ekspert-ocenka.com” пропонує Вам послуги з оцінки ринкової вартості заміської нерухомості.Вимоги, що пред’являються до звітів про оцінку заміської нерухомості для банку відрізняються від типових звітів про оцінку нерухомості. У звітах, призначених для банку є ряд додаткових вимог. Завдяки багаторічним партнерським відносинам з провідними банками наші звіти про оцінку заміської нерухомості відповідають всім вимогам що ставляться банками.

Ми проведемо оцінку житлової заміської нерухомості  в найкоротші терміни !
ТЕРМІНИ І ВАРТІСТЬ ОЦІНКИ заміської нерухомості ДЛЯ БАНКУ
Термін оцінки – 1-3 дні в залежності від мети оцінки і типу оцінюваного об’єкта
Вартість оцінки заміської нерухомості –  він 200 грн !
КОЛИ ПОТРІБНА ОЦІНКА заміської нерухомості?
  1. Під час поділу майна під час шлюборозлучного процесу.
  2. При вступі у спадок. Вартість оцінки заміської нерухомості (приватного будинку, дачі) для прийняття спадщини нижче, ніж для інших цілей.
  3. При отриманні іпотечного кредиту в банку вам буде необхідно пред’явити банку Звіт про ринкову вартість заміської нерухомості для обгрунтування вартості застави, яким ця нерухомість буде виступати. Ця вимога поширюється і на інші види кредитів, де заставою виступатиме ваша житлова нерухомість.
  4. Оцінка житлової нерухомості необхідна для надання в органи опіки.
  5. Оцінка заміської нерухомості потрібно і перед продажем вашої нерухомості для обґрунтування початкової вартості. Не забувайте, що тільки дослідження компетентного оцінювача забезпечить вам максимально об’єктивну вартість, так як на вартість житлової нерухомості може впливати безліч моментів – загальний стан, технічні характеристики, всілякі обтяження, кількість власників, поверховість, район і багато іншого! Виставивши спочатку занадто високу ціну на будинок – ви просто даремно витратите свій час, а виставивши ціну занадто маленьку – втратите гроші!
ЩО НЕОБХІДНО ДЛЯ ОЦІНКИ заміської нерухомості?
  1. Залишаєте заявку на Оцінку заміської нерухомості  по тел. +8 (068) 122-11-22 або через електронну форму заявки на сайті.
  2. Погодите дату і час виїзду оцінювача на об’єкт .
  3. У призначений час наш фахівець приїжджає на оцінюваний об’єкт, проводить необхідні виміри, робить фотографії будинку, ділянки.
  4. Наш фахівець в обумовлені терміни (1-3 дні, можлива  термінова оцінка в день замовлення ) складає Звіт про оцінку вартості житлового будинку (приватного будинку, дачі).
  5. Забрати готовий Звіт про оцінку заміської нерухомості (приватного будинку, дачі) можливо в нашому офісі  або ви можете замовити  кур’єрську доставку.
Ми проводимо оцінку заміської нерухомості на території всього Києва та Київської області!