КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка затоплення квартири

Головна мета оціночної судової експертизи залитого житла – визначити реальну вартість майна, яке постраждало від води. Оцінка квартири після затоплення – ключовий етап у нелегкій процедурі відшкодування збитку з винуватця аварії.

Для цього необхідно  замовити послугу незалежної експертизи в оцінної компанії.

В даному випадку акту, складеного компанією, що управляє, вам буде мало, та й розраховувати розмір збитків експлуатуюча організація не має права. Тому доведеться звернутися до фахівців.

Оцінка затоплення квартири дасть вам відмінну можливість вирішувати конфлікти в свою користь. Ви отримуєте повний звіт експерта і грамотну консультацію про те, як компенсувати витрати на відновлення житла.

Оцінка затоплення квартири. Як діяти при потопі?

Якщо квартиру залили сусіди зверху, перш за все, визначитеся, хто відновить ваш шкоди. Ви самі будете робити ремонт за свої кошти або запитаєте відшкодувати збиток за рахунок того, хто винен? Потім прийміть наступні заходи.

  • Повідомити винної сторони про затоплення

Незалежно від того, що ви вирішили, потрібно повідомити сусідам про те, що трапилося потоп. У гіршому випадку ви нагадаєте їм, що потрібно проявляти пильність. При успішному результаті інциденту винуватець сам запропонує ліквідувати наслідки НП. У другому випадку вам буде потрібно оцінка після затоплення, яку допоможе зробити незалежний експерт.

  • Знайти концептуальне рішення

Якщо ви не хочете конфліктувати з сусідами і збираєтеся відновити житло самостійно, то це ваше право. Можете починати великий ремонт. При цьому потрібно пам’ятати: якщо з часом ви раптом надумаєте отримати з них компенсацію або хоча б її частину, то це навряд чи вам вдасться. Або вийде з великими труднощами, навіть якщо є оцінка затоплення.

Оцінка затоплення квартири. позиції сторін

Ніхто не сперечається, що добросусідство дорогого коштує. Можливо, що ваш ремонт взагалі був плановим, а затоплення якраз його прискорило і все в порядку. Але найчастіше, за законом підлості страждає тільки що відремонтоване житло, в яке власник вкладав велику суму грошей. Тому оплачувати чиюсь недбалість не планує або вважає, що за законом винуватець повинен компенсувати збитки.

Якщо ви вирішили, що усувати наслідки потопу буде ваш сусід, то потрібно підготуватися до вирішення будь-яких проблем. Перш за все, це оцінка після затоплення квартири. Потім потрібно оформити всі необхідні папери і грамотно представити ваші інтереси.