КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка збитку від залиття

Ocenka_zaliv

Якщо у вашій квартирі сталася неприємна подія, необхідно в терміновому порядку провести процедуру оцінки завданої шкоди. Оцінка збитку після залиття допоможе вам визначити розмір грошових витрат, які будуть потрібні на здійснення відновлювальних робіт. «Експерт Оцінка» є компанією, яка зможе задовольнити всі ваші вимоги і направить на об’єкт кваліфікованого фахівця з оцінки збитків.

Назва послугикількістьВартість в грн.
Оцінка збитку квартири1від 200
Оцінка збитку кожного наступного приміщення1від 200
Оцінка збитку нежитлового приміщення1від 200
Оцінка збитку побутової техніки, меблі та іншого майна1 одиницявід 200
виїзд оцінювачавід 200

Коли потрібно кликати на допомогу оцінювача?

 • Якщо затоку трапився по вашій необережності і вам необхідно відшкодувати заподіяну сусідам збиток, але переплачувати ви не хочете.
 • Якщо залили вас, і ви хочете оцінити завдані збитки.
 • Якщо затоку стався через недбалість комунальних служб.
 • Якщо вам потрібне повторне незалежне дослідження, щоб відстоювати свої інтереси в процесі судового розгляду.

Як вчинити, якщо трапився залиття?

 • В першу чергу необхідно зв’язатися з комунальною службою будинку. Це можуть бути установи ЖЕК, КК або ТСЖ. Дана організація повинна протягом 12 годин приїхати на місце аварії, оглянути його і запротоколювати всі пошкодження. Після цього вони зобов’язані видати акт огляду, де вказується повний перелік постраждалого майна. Цей акт підписується в двох примірниках: вами і працівником комунальної служби. Один екземпляр ви зберігаєте у себе.
 • Якщо затоку стався не з вашої вини, то ви можете зустрітися з винуватцем особисто і вирішити проблему мирним шляхом. Цей варіант найбільш зручний для того, з чиєї вини стався затоку, адже якщо справа дійде до суду, то сума відшкодованого збитку може виявитися набагато вищою за ту, що запросите ви.
 • Якщо винуватець не йде на контакт, ми рекомендуємо звернутися в незалежну експертну агентство для виконання оцінки збитку після затоки (пожежі). Вибравши «Експерт Оцінку» ви зможете бути впевнені в повній законності наших дій, і в тому, що на об’єкт прибуде висококваліфікований фахівець.
 • Як тільки ви домовитеся з експертом про проведення у вас необхідних досліджень, обов’язково повідомте письмово другій стороні про ці заходи за три робочих дні. Можна використовувати телеграму з повідомленням про отримання. У таких справах необхідно діяти негайно, поки сліди шкоди не зникли.

Які можуть знадобитися документи?

 • Акт, складений співробітниками комунальної служби, який доводить факт затоки.
 • Технічний або кадастровий паспорт, поверховий план і експлікація приміщення.
 • Документ, що підтверджує особу замовника (паспорт).
 • Свідоцтво, яке підтверджує право власності.

На жаль, ніхто не застрахований від таких неприємних і непередбачуваних явищ, як пожежа або затоплення. І не важливо, буде це житловий будинок, квартира або комерційна нерухомість – результат, однозначно, завжди невтішний. В результаті подібних форс-мажорних обставин завжди страждає майно, яке багатьом дісталося з великими труднощами. Відповідно до сучасного законодавства, будь-який потерпілий в даній ситуації може відшкодувати завдані матеріальні збитки.

Перш, ніж звернутися з позовною заявою до органів суду, необхідно провести якісну і максимально точну оцінку вартості постраждалого майна. Саме ця процедура допоможе вам уникнути довгих і непотрібних розбіжностей зі страховими компаніями. Грамотні фахівці допоможуть в найкоротші терміни і за оптимальними розцінками оцінити суму збитків, в результаті ви зможете вирішити спірну ситуацію в свою користь. За вашої безпосередньої участі буде складений акт огляду постраждалого об’єкта, проведений розрахунок розміру всіх збитків, обчислена кількість грошових коштів, необхідних для реставрації або придбання нового майна.

При затоці (затоплення) приміщення практично всі, що там знаходиться, приходить в непридатність. Це стосується внутрішньої обробки, електропроводки, побутової техніки, предметів меблів, одягу та інших особистих речей. Тому головна мета експертизи з оцінки збитків – це визначення вартості (ринкової) будматеріалів, які знадобляться для повного відновлення приміщення, вартість робіт на цей відновний процес, вартість ремонту або покупки нового подібного майна.

Професійна компанія, що спеціалізується на оцінці вартості збитку підготує ідеально точний звіт за наступними пунктами:

 • реальна оцінка ринку ремонтних робіт по відновленню постраждалого приміщення;
 • повний кошторис по залитому приміщенню, що включає всі витрати на підготовчі роботи до ремонту;
 • акт огляду постраждалого об’єкта із зазначенням всіх пошкоджень;
 • фотозйомку з місця проведеної експертизи, яка послужить доказом при судовому розгляді.