КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка збитку від затоки і затоплення квартири

Життя в місті має свої незаперечні переваги у вигляді швидкого доступу до інфраструктури і можливості дістатися куди завгодно в найкоротші терміни. Але завжди є і мінуси, про які треба пам’ятати. Один з них – сусіди зверху, які в будь-який момент можуть затопити квартиру і заподіяти реальну шкоду вашому майну. І якщо Вам потрібна оцінка збитку при затопленні або потрібна відшкодувати збиток ми рекомендуємо відразу дзвонити юристам.

Повертаючись до вищесказаного, запобігти подібному самостійно ніяк неможливо. Хіба що, як варіант – вибирати останній поверх житлового будинку. Але і в цьому випадку є свій нюанс. Неякісний ремонт від обслуговуючої компанії може привести до протікання даху і схожих результатів. Як підсумок – необхідність відновлювати ремонт, в який було вкладено багато часу і коштів.

Але головне питання – за чий рахунок будуть здійснюватися всі наступні роботи? Хто оплатить зі своєї кишені послуги бригади в Москві і хто компенсує витрати на придбані матеріали? Якщо постраждала побутова техніка, тоді кількість питань тільки збільшується. А відповідь завжди один – винуватець події.

І він не обов’язково повинен бути згоден з постановкою питання або затребуваної сумою, для врегулювання подібних ситуацій завжди можна звернутися в суд Москви і практично гарантовано отримати рішення на свою користь. Для цього лише необхідно правильно оформити всю документацію, скласти позовну заяву і обгрунтувати суму.

І ось з останнім пунктом можуть виникнути певні питання. Ясна річ, що ці шпалери могли представляти особисто для вас культурну цінність або взагалі бути єдиною пам’яттю про двоюрідного дядечка. Але завжди є об’єктивні показники, які необхідно брати до уваги. Принципи оцінки завданих збитків давно відомі, ось тільки не завжди кінцева сума може збігатися з вашими уявленнями про реальний збиток.

Найчастіше, подібне відбувається в тих випадках, коли керуюча компанія намагається самостійно оцінити заподіяну шкоду. Особливо, якщо саме ця керуюча компанія і стала винуватицею події. Нікому не хочеться виплачувати повну суму, якщо можна за допомогою різних хитрощів заощадити.

Чи можна знайти вихід із ситуації? Звичайно, для цього достатньо звернутися до нас за незалежною експертизою. Оцінка збитку при затопленні буде проведена в найкоротші терміни, і ми винесемо свій вердикт, який буде відображати об’єктивну дійсність. Ми не завищив і не занизити розмір збитку, а лише в точності відобразимо його і зафіксуємо відомості для подальшого оформлення позову. У більшості випадків, цього більш ніж достатньо для винесення справедливого вердикту в судовій інстанції.

Як оцінити збиток від затоплення квартири?

Якщо Вам необхідна оцінка збитку після затоплення квартири, Ваш алгоритм дій гранично простий:

  • Замовляєте дзвінок на сайті і спілкуєтеся з менеджером;
  • Обумовлюєте дату і час проведення оцінки збитку;
  • Чи готуєте необхідні документи;
  • Чекаєте візиту нашого співробітника;
  • Чи отримуєте звіт із зазначенням точної суми.

Відносно документів – необхідно на момент огляду мати при собі оригінал або копію свідоцтва про право власності та кадастрового паспорта, а так же акт про протікання від керуючої компанії.

Ключове значення в судових розглядах має фіксація збитків. Втім, важлива вона і в питаннях досудового врегулювання, адже нанесений урон необхідно точно оцінити і визначити його розмір, для подальших виплат компенсації. Якщо всі необхідні дії не здійснені відразу після події, довести в подальшому, що в якості причини виступила саме протікання буде вкрай складно.

Фактично, маючи на руках акт і звіт із зазначенням розмірів фінансових втрат, ви маєте дуже хороші шанси на швидке вирішення ситуації в судовому порядку в свою користь. Адже ви представите суду всі необхідні докази, йому залишиться лише винести єдине можливе рішення. У разі, якщо оцінка після затоплення квартири або будинку не проведено – ситуація дещо ускладнюється і винуватець має реальні шанси якщо не уникнути виплати компенсації, то значно скоротити її обсяг. Що далеко не в ваших інтересах!