КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Особливості оцінки вартості ремонту автомобіля

 • Як проводиться оцінка вартості відновлювального ремонту?
 • Як розраховується розмір збитку?
 • Оціночні послуги від «ekspert-ocenka.com»

Дві третини експертиз, що призначаються судами, становлять незалежні оцінки вартості ремонту автомобіля після ДТП. Цей високий показник пов’язаний з тим, що часто учасники ДТП не згодні з висновками експертів зі страхової і вважають розмір виплат заниженими.

Незалежна експертиза дозволяє оцінити вартість ремонту авто незацікавленої третьою стороною. Крім того, участь незалежного експерта обов’язково, якщо розмір страхових виплат визначається по ОСАГО не влаштовує автовласника. Але фахівець страхової компанії все одно повинен оглянути автомобіль і скласти свій звіт. Потрібно мати на увазі, що в разі якщо різниця в результатах розрахунків цих двох експертиз становить менше 10%, то розмір виплати не заперечується.

Як проводиться оцінка вартості відновлювального ремонту?

Попередньо з оцінною компанією потрібно підписати договір. У ньому обумовлюються терміни, розмір винагороди, вказуються реквізити сторін, цілі проведення експертизи. Експерту потрібно надати такі документи:

 • паспорт;
 • довідка з ДАІ про аварію;
 • право власності на автомобіль.

Оцінка вартості ремонту авто грунтується на фіксації всіх пошкоджень. Це важливо, тому що страхові компанії часто проводять розрахунки на підставі дефектів, виявлених при огляді транспортного засобу співробітниками ДАІ для складання довідки про ДТП. Але для виявлення прихованих дефектів потрібно автотехнічна експертиза. Про час і місце огляду потрібно повідомити представника страхової, винуватця ДТП, а також власника ТЗ, якщо це різні люди.

Експерт оціночної компанії проводить ретельний огляд кузова, вузлів, механізмів, лакофарбового покриття, фотографує і описує всі технічні пошкодження, виявляє приховані дефекти за допомогою спецобладнання. Звіт про оцінку вартості відновлювального ремонту транспортних засобів може складати до 40-50 сторінок. На відміну від страхової, у якій є 30 днів на оцінку збитку, оціночна компанія підготує звіт за 2-3 дня.

Як розраховується розмір збитку?

Ринкова вартість запчастин фіксована і оновлюється раз в три місяці. Звідки тоді беруться розбіжності в підрахунках? Найчастіше вони пов’язані з тим, що страхова може вказати, що деталь потребує ремонту, а згідно з експертним висновком оцінювача потрібно її заміна.

Також компанія повинна відшкодувати витрати (які саме залежить від поліса), наприклад:

 • виклик евакуатора;
 • зберігання авто;
 • оціночні роботи;
 • діагностику;
 • трасологічної експертизи.

Звіт незалежного оцінювача – офіційний документ. Його можна використовувати в суді, якщо зі страховою не вдасться домовиться або щоб стягнути компенсацію з винуватця ДТП.

Оціночні послуги від «ekspert-ocenka.com»

Компанія надає всі види оціночних послуг. У штаті – оцінювачі з досвідом і технічними знаннями, які підготують звіт згідно з вимогами законодавства, міжнародним стандартам.

Залишивши заявку на сайті, можна отримати попередню консультацію. Ми гарантуємо повноту і достовірність експертного висновку, обгрунтованість кожного пункту в документі, а також підсумкової ціни. При повторному зверненні – знижка 20%.