КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Автомобіль є не тільки транспортним засобом, а й об’єктом правовідносин. Тому не дивно, що сьогодні оцінка автомобілів у Києві є надзвичайно затребуваною послугою. Наша компанія пропонує свої професійні послуги у цьому напрямку. Наші кваліфіковані експерти зможуть провести оцінку автомобіля оперативно, точно і за найвигіднішими цінами у Києві.

Цілі експертної оцінки

Виконання оцінки автомобілів може переслідувати різні цілі. Основним напрямом, безперечно, є незалежна експертиза після ДТП. Щомісяця у Києві відбуваються сотні дорожньо-транспортних пригод різного рівня складності. У кожному з цих випадків стоїть питання виплати страхового відшкодування за програмами ОСАЦВ чи КАСКО. Незалежні експерти допомагають об’єктивно оцінити розмір збитків та отримати повноцінне відшкодування.

Крім того, у Києвізначна частина послуг оцінки автомобілів використовується для здійснення певних цивільно-правових дій. Так для оформлення автомобіля у спадок або для поділу майна під час розлучення його вартість має бути визначена незалежним експертом.

Ще однією популярною метою є незалежна оцінка з метою купівлі-продажу автомобіля. І покупець, і продавець бажають знати справедливу ринкову вартість предмета угоди. Допомогти цьому можуть незалежні оцінювачі.

У Києві нині діє понад 70 досить великих компаній, що пропонують послуги з оцінки автомобілів. Кількість дрібних фірм та приватних оцінювачів просто не піддається підрахунку. При цьому важливо розуміти, що оцінка транспортного засобу є завданням для справжнього професіонала.

Для точного проведення оцінки експерта потрібна висока компетентність. Він повинен чудово орієнтуватися у поточному стані ринку, розуміти пристрій автомобіля, ступінь впливу тих чи інших пошкоджень та зношування на вартість транспортного засобу. Крім того, найважливішою вимогою є неупередженість та порядність експерта.

Послуги нашої компанії

Наш Центр незалежної експертизи є одним із провідних учасників ринку з усіх видів експертної оцінки автомобілів. Ми пропонуємо своїм клієнтам наступні переваги:

  • повна об’єктивність та неупередженість оцінювачів;
  • гарантія точного результату – оцінка автомобілів у Києві виконується найкращими фахівцями;
  • оформлення документації у суворій відповідності до вимог законодавства;
  • проведення експертизи у найкоротші терміни;
  • вигідна вартість послуг із незалежної експертизи.

Ми пропонуємо точну та вигідну оцінку автомобілів у Києві.