КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Про нас

«ekspert-ocenka.com» – це команда професіоналів з багаторічним досвідом практики по будь-яким видам експертиз і оцінки. Наші співробітники готові виконати будь-які популярні види експертиз та оцінки, зайнятися оціночною діяльністю і надати попутні юридичні послуги. За довгі роки успішної роботи ми налагодили міцні зв’язки з судовими організаціями і знаємо всі тонкощі їх роботи. Застосування правильних розрахунків, знання ринку, робить можливим складання грамотних, незалежних експертиз, звітів.

Наша команда складається з оцінювачів з великим досвідом роботи і підтвердженої кваліфікацією в області нерухомого та рухомого майна. Робота, пов’язана з грамотним аналізом ринку, розрахунками ринкової вартості і підготовкою професійного звіту про оцінку з урахуванням індивідуальних вимог клієнта – відбувається в короткий термін.

В інтересах компанії підтримувати хороші відносини з кожною людиною, тому наші клієнти оточені повагою і увагою. Фахівці «ekspert-ocenka.com» надають послуги не тільки в межах Києва, але і здійснюють діяльність на території Київької області і по всій України.

Схема нашої роботи

  • Ви залишаєте заявку на нашому сайті, заповнюєте всю необхідну інформацію;
  • Наші експерти зв’язуються з Вами, обговорюють вимоги;
  • Ви відправляєте необхідні для оцінки документи;
  • Експерти укладають договір і проводять роботу;
  • Вам видається легітимне висновок / звіт / дослідження;
  • При бажанні експертна група може надати підтримку в суді або допомогу у відстоюванні інтересів в різних інстанціях.

У компанії «ekspert-ocenka.com» відсутні фінансові інтереси, на які в силах якимось чином вплинути на результати експертиз і досліджень. У нашій організації працюють незалежні фахівці, що не піддаються впливу зацікавлених осіб в інших результатах досліджень та інших видах діяльностей, якими ми займаємося.

Формування команди передував жорсткий відбір з кращих фахівців з багаторічним досвідом експертної практики, юридичної, науково-дослідницької та викладацької діяльності.

Послуги, що надаються в організації «ekspert-ocenka.com», відповідають вимогам законодавства України і міжнародними стандартами якості. Ми допоможемо в великих проектах на всіх етапах роботи: оглянемо об’єкти оцінки, зробимо розрахунки, напишемо і оформимо звіти, а також надамо компетентне сприяння в інших суміжних питаннях.