КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Сфера застосування поліграфу

На сьогоднішній день перевірка на детекторі брехні стала звичною справою. Якщо потрібно захистити від зловмисників інтереси бізнесу чи окремих громадян, цей метод вважається одним із найефективніших. Він допоможе швидко знайти правдиві дані, які звичайними засобами довелося б шукати дуже довго. Насамперед психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфу використовується правоохоронними органами, але дедалі більшої популярності такі перевірки набирають у побутовій сфері та в бізнесі.

Застосування поліграфа у бізнесі

Скринінгові перевірки прийому працювати. Дають можливість визначити правдивість зазначених в анкеті даних, справжні причини надходження на роботу та мотиви звільнення з попередньої, а також наявність алкогольної, ігрової чи наркотичної залежності та багато інших питань, що цікавлять роботодавця.

Періодичні перевірки персоналу. Цілями є визначення лояльності співробітників компанії, які мають доступ до комерційної таємниці або матеріальних цінностей, виявлення побічних джерел доходів, пов’язаних зі зловживанням службовим становищем, а також запобігання крадіжкам.

Перевірка перед звільненням. Це дає можливість встановити справжні причини звільнення та запобігти шкідництвам з боку незадоволеного співробітника, у тому числі крадіжку інформації, документів або баз даних з метою наживи чи помсти.

Ситуаційні перевірки. Сюди відносяться розслідування службового характеру, завдання яких полягає в тому, щоб за допомогою перевірки на детекторі брехні звузити коло підозрюваних та виявити співробітника або групу осіб, які вчинили дії, що завдали шкоди компанії.

Застосування поліграфу у побуті:

Перевірка домашнього персоналу. За допомогою психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфу можна визначити благонадійність та професійну придатність домробітниць, гувернанток, нянь, охоронців та інших осіб.

Перевірка подружжя на вірність. Дає можливість обвинуваченій стороні зняти підозри. Якщо факт зради все-таки був, то детектор брехні допоможе розкрити мотиви такого вчинку, з’ясувати з ким і коли це сталося, а також ступінь жалю в скоєному.

Застосування поліграфу у правоохоронній справі:

Детектор брехні при досудовому розслідуванні допоможе з’ясувати, чи винна людина в правопорушенні, чи ні, які мотиви злочину мали місце бути, хто був співучасником, як відбувалося приховування доказів, а також багато інших моментів розгляду.

Детектори брехні доцільно використовувати в установах, в яких співробітники мають доступ до фінансів (банки, кредитні спілки, торгові підприємства, ріелторські та страхові компанії), коштовностей (ювелірні фірми), матеріальних або інтелектуальних цінностей (готельно-ресторанний бізнес, логістика, промислові та наукові -Виробничі компанії).