КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Тонкості оцінки збитків при затоці: що робити, якщо затопили сусіди?

Також Ви можете отримати у нас безкоштовну консультацію щодо оцінки квартири за тел. (068) 122-11-22

Вас залили сусіди, ЖКС, ТСЖ, протікла вода з даху? Ви залили сусідів? Ми надаємо повний комплекс послуг із представлення Ваших інтересів.

I Порядок дій, якщо Вас залили з вини ЖБК, ТСЖ, дефектного даху або затопили сусіди:

 • Не поспішайте прибирати у квартирі наслідки протікання.
 • Викличте представників ЖБК чи ТСЖ для складання первинного акта обстеження квартири про наслідки затоки. В акті мають бути зазначені усі пошкодження, які отримала квартира після протікання, а також розміри ушкоджень.
 • Якщо конфлікт вдалося вирішити мирним шляхом, то можна починати прибирати квартиру та робити відновлювальний ремонт. Якщо конфлікт не вдалося вирішити мирним шляхом, необхідно викликати незалежного експерта (оцінювача) для визначення величини вартості відновлювального ремонту квартири. У нас ви можете замовити оцінку затоки, залишивши онлайн заявку або зателефонувавши (068) 122-11-22. Після того, як Ви домовитеся з нашим експертом про час та дату проведення огляду, необхідно буде подати телеграму винуватцям затоки про те, що ви звертаєтесь до незалежної експертизи для визначення вартості відновлювального ремонту у квартирі. Якщо Ви ще не визначилися, хто буде відповідачем у суді (наприклад, сусіди зверху затопили через прорив стояка опалення або батареї), то телеграма подається як у квартиру, так і в ЖБК/ТСЖ.
 • В обумовлений час до Вас приїде наш експерт, опише ушкодження, які отримала квартира внаслідок затоки та проведе фотофіксацію пошкоджень. В обумовлені терміни фахівці підготують звіт про оцінку ринкової вартості відновлювального ремонту, який включатиме:
  • Детальний опис отриманих пошкоджень після затоки, а також способи їх усунення;
  • Вартість ремонтних робіт;
  • Вартість матеріалів;
  • Фотографії постраждалої квартири.

  Звіти, підготовлені спеціалістами, відповідають усім вимогам, що висуваються в судах загальної юрисдикції.

 • Після отримання звіту Ви можете отримати усну консультацію наших фахівців, які порадять подальші дії, або можете замовити у нас юридичну послугу з представлення інтересів у суді. Витрати на оплату за складання звіту про оцінку відновлювального ремонту будуть стягнуті з винного боку у повному обсязі.

Вартість оцінки збитків від затоки від 600 грн, в залежності від місця розташування та кількості постраждалих кімнат внаслідок затоки.

Термін оцінки збитків після затоки – від 1 робочого дня.

Ви можете замовити оцінку у нашої команди досвідчених кваліфікованих оцінювачів за номером (068) 122-11-22 або через електронну форму заявки .