КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Відшкодування шкоди, заподіяної затопленням

Vidshkoduvannya_shkodi

З боку винуватця затоплення:

  • Збиток оздоблення.

При відшкодуванні шкоди, завданої оздоблення квартири, дуже важливо не випустити з уваги кілька юридичних нюансів. По-перше треба дуже уважно ознайомиться з висновком, складеним експлуатуючою організацією, для визначення важливих моментів, які можуть вплинути на отримання відшкодування шкоди. Потім необхідно провести оцінку квартири і визначити розмір шкоди, заподіяної затокою.

  • збиток майну

При відшкодуванні шкоди, завданої майну, необхідно звернути увагу на коректне складання всіх необхідних документів. Якщо виключити можливість виникнення помилок, відшкодування шкоди потребують мінімальних витрат часу і сил. В іншому випадку виправити помилки не завжди представляється можливим, або займає багато часу.

З боку керуючої компанії:

  • Матеріальна шкода

У разі, якщо затоплення сталося з вини керуючої компанії, компенсація стягується з боку цієї компанії. Це тягне за собою ряд труднощів. Зокрема, відшкодування матеріального збитку відбувається тільки після судового розгляду, в ході якого доводиться мати справу з юристами даної компанії.

  • Моральний збиток

Компенсація за моральну шкоду викликає великі труднощі. Часто це справа не закінчується успіхом. Варто зазначити, що складності при відшкодуванні моральної шкоди можуть бути викликані як особливостями законодавства, так і ставленням судді до вашої справи. Зазвичай до морального збитку прирівнюють заподіяну здоров’ю шкоду, підтверджений документально.

Відшкодування шкоди зі страхової компанії:

  • З компанії винуватця

У разі, якщо відповідальність особи, яка вчинила затоплення, застрахована перед третіми особами, то компенсація за завдані збитки стягується з його страхової компанії. З такою ситуацією можна зіткнутися при стягненні компенсації з керуючої компанії. У цьому випадку суми, отриманої при відшкодуванні, не завжди буває достатньо на проведення ремонтних робіт, так як страхові компанії намагаються звести витрати до мінімуму.

  • Зі свого страхової компанії

Якщо ви затопили сусідів або вони затопили вас, але у вас є стразового поліс по даному виду страхування, то компенсація за завдані збитки буде стягуватися з вашої страхової компанії. В даному випадку можливе виникнення ситуацій, які вимагають втручання юридичного представника.