КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Детектор брехні – незалежна експертиза від фахівців

Кожна людина в наш час чула про такий пристрій як поліграф. На детекторі брехні незалежна експертиза часто потрібна у багатьох сферах та областях, як у сім’ї, так і на підприємствах. У містах часто проводять подібну перевірку персоналу при працевлаштуванні на роботу або для вирішення складних моментів. Розберемося докладніше, що таке детектор і як він працює.

Принципи роботи детектора

Поліграф – це спеціальний апарат. За допомогою роботи детектора проводиться аналіз даних зміни фізіологічних процесів організму у відповідь певні подразники. У такий спосіб виявляється брехня. Обстеження на брехню людини провокує стресову ситуацію, відбувається виділення адреналіну, у результаті відбуваються деякі зміни показників фізіологічної діяльності організму. Саме обстеження проводиться так. На тіло людини, що обстежується, чіпляються спеціальні датчики. Вони встановлюються так, щоб змогли вимірювати важливі параметри, а саме:

  • Зміна частоти пульсу, артеріального тиску під час брехні.
  • Фіксація серцевих скорочень і скорочення м’язів (особливо в області гомілки та передпліччя).
  • Частоту дихання, для цього датчики кріпляться в ділянці грудної клітки.
  • Фіксується потовиділення, датчики встановлюються на пальцях рук.

Багато людей вважають, що можна обдурити детектор, і це не складе їм праці. Через поліграф вони повністю виправдаються і залишаться безкарними. Але це зовсім не так, адже прилад здатний вловлювати навіть дрібні коливання показників. У спірних питаннях потрібна консультація фахівців, вони легко розшифрують усі показники поліграфа. Такі незалежні консультанти працюють у нашому центрі.

Як проводиться експертиза на брехню

Перед початком незалежного скринінгу на брехню на детекторі ведеться попередня розмова з особою, що обстежується. Це необхідно для складання питань. Безпосередньо під час обстеження людина має підписати згоду, після чого їй проводиться інструктаж. Потім на тілі обстежуваного закріплюють датчики та починають саму маніпуляцію. Тривалість незалежної перевірки може становити 1-3 години, залежно від фізіології людини та ситуації, яку необхідно прояснити.

Через війну співробітник експертної служби отримує поліграфічні дані експертизи, у яких він визначає правдивість відповідей. Протягом кількох днів проводиться розшифровка даних тестування та письмово вони передаються замовнику.

Але є певні ризики, яких необхідно уникнути, щоб отримати достовірні дані при експертизі:

  • Не можна проводити експертизу більше трьох перевірок протягом доби.
  • Незалежний скринінг краще проводити у першій половині дня.
  • Досліджувана людина не повинна відволікатися.
  • На дослідження не приймаються особи у алкогольному сп’янінні.

Якщо у вас виникла необхідність проведення незалежного поліграфічного тестування на детекторі, то ви можете звернутися до нашого Центру. Наші поліграфологи після бесіди складуть тести для експертизи та проведуть незалежне обстеження потрібної людини. Ви можете замовити такі додаткові послуги, як відеозапис та консультація вузького спеціаліста. Ми можемо перевіряти людей, які не володіють мовою через залучення перекладачів.

Якщо у вас залишилися питання щодо експертизи на брехню або потрібна допомога спеціаліста, зателефонуйте нам за вказаним номером телефону або особисто відвідайте наш офіс.