КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Детектор брехні в Зеленограді.

Замовити дослідження з метою з’ясування істини можна у нашому центрі за прийнятною вартістю. Скористатися детектором брехні у Зеленограді можна за попереднім записом. На сторінках нашого сайту є вся необхідна інформація про вартість та процес проведення послуги. Для організацій ми пропонуємо:

  • Усі види послуг з перевірок, у тому числі психофізіологічна експертиза для подання в суді.
  • Розслідування недостач та крадіжок на підприємствах.
  • Перевірка працівників, які підлягають звільненню.

З нами можна укласти договір на комплексне обслуговування на детекторі від 6 місяців і більше. У Зеленограді проводиться планова перевірка досвідченим співробітником, рекомендуємо проводити тести кадрових працівників на їхню лояльність. Також не зайвим буде проведення скринінгу, експертизи людей, які будуть ухвалені на відповідальні посади.

З метою підтримки робочого мікроклімату у колективі рекомендуються індивідуальні перевірочні процедури чи відсутність про таборів у колективі, шкідливих задумів та інших угруповань. Після кожного обстеження на детекторі, видається офіційний висновок на фірмовому бланку, він засвідчується печаткою та підписом відповідального співробітника. На електронну адресу може бути надіслана ксерокопія звіту за бажанням замовника. Ціну перевірки на брехню можна уточнити за телефоном або під час особистого візиту в офіс.

Обстеження для приватних осіб

До послуг детектора можуть вдатися не тільки організації, а й приватні особи. Трапляються різні ситуації, тому для фізичних осіб ми пропонуємо:

  • Перевірку людей, які влаштовуються на роботу до вас як домашніх працівників. Це може бути гувернантка, особистий водій, охоронець, садівник.
  • Дослідження на присутність зради та брехні з боку чоловіка.
  • Перевірку майбутнього подружжя перед одруженням.
  • Психофізіологічне обстеження підлітків. На детектор допускаються особи з 14-річного віку. Їх можна обстежити щодо споживання наркотиків, куріння, зловживання алкоголем, злочини поза законом.

Після проведення дослідження замовнику надається офіційний документ, завірений печаткою та підписом. Перед початком перевірки на детекторі з громадянином, що тестується, проводитиметься особиста бесіда. Поліграфолог встановить контакт, становитиме бланк питань.

Важливо розуміти, що обдурити сучасний детектор брехні неможливо. Фахівці нашого Центру проводять такі види досліджень: службові, кадрові, особисті.

Як проводиться обстеження на брехню

Основний принцип роботи обладнання ґрунтується на тій позиції, яка була розроблена експертами-психологами. Вони визначили, що громадянин, який бреше, хвилюється та відчуває певні емоції. Психічне напруження відбивається у інших реакціях організму, які видають людське тіло.

Візуальний контроль над такими емоціями при брехні неможливий, але апарат здатний вловити тремор в руках, зміна ритму серця, частоту дихання, потовиділення, що посилюється. Для того, щоб реакції організму були уловлені, на тіло досліджуваного прикріплюються спеціальні датчики, які фіксують всі коливання.

Навіть найпростіші прилади здатні фіксувати прості зміни та реакції на брехню: пульс, тиск, дихання, опір шкірних покривів електричним імпульсам. Сучасні ж поліграфи можуть фіксувати складніший прояв, такий як, тембр голосу, тремор у кінцівках та інші. За результатом достовірність тесту буде набагато вищою. Наш Центр застосовує найновіше обладнання, тому ми гарантуємо швидкий та точний результат.