КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Детектор брехні портативний переносний прилад

Найчастіше в суспільстві між близькими людьми виникають розбіжності і потрібно визначити, чи каже правду людина чи бреше. За допомогою детектора брехні портативного можна оперативно провести дослідження і вирішити ситуацію, що склалася.

Найчастіше в суспільстві між близькими людьми виникають розбіжності і потрібно визначити, чи каже правду людина чи бреше. За допомогою детектора брехні портативного можна оперативно провести дослідження і вирішити ситуацію, що склалася. В наш час такі технології доступні не лише слідчим прокуратури та судовим працівникам, а й звичайним людям. Вони можуть бути використані для:

  • Виявлення подружньої зради.
  • Тестування домашнього персоналу.
  • Визначення згубних звичок у підлітка тощо.

 

Наразі скористатися послугами детектора не становить жодних проблем. Наш центр надає як послуги стаціонарної перевірки, так і за допомогою виїзду на об’єкт замовника. І тут скринінг брехні ведеться з допомогою портативного переносного устаткування, показники якого поступаються стаціонарному.

Як працює портативний детектор

Принцип роботи у портативного обладнання такий самий, як і у стаціонарного. Перед початком роботи з досліджуваною особою укладається угода, в якій вона висловлює свою згоду на проведення процедури. Потім:

  • На людину кріпляться спеціальні датчики, які будуть вловлювати зміни фізіологічних процесів в організмі людини в той час, як вона відповідатиме на запитання.
  • Після цього проводиться етап перевірки брехні, тобто обстежуваній особі запитують, а людина на них відповідає.
  • За результатами такої співбесіди на детекторі буде отримано запис поліграфа, який розшифровує фахівець.

У середньому процедура перевірки на брехню триває 1-3 години. Цей період залежить від складності, ситуації та досвіду поліграфолога.

Де замовити послуги поліграфу

Детектор брехні портативний є у нашому центрі. Здійснюється виїзд на об’єкт замовника за необхідності за попередньою угодою. Портативний прилад може бути використаний у приватній практиці. Часом виникає необхідність виїзду експерта на місце злочину або до зали судового засідання, а також до кабінету слідчого. В чому перевага детектора:

  • Дуже низька ймовірність можливості обману обладнання.
  • Поліграф – це лише машина, яка фіксує фізіологічні зміни в організмі людини під час брехні. Ці рефлекси людина не може усвідомлено контролювати та пригнічувати.
  • Найчастіше перевірки проводяться спонтанно і підготуватися людині немає часу. Відповідаючи на чітко поставлені питання, відповідь яких передбачає лише так чи ні, виходить чіткий, достовірний результат.

 

Перевірка співробітників на брехню на поліграфі допоможе керівнику зрозуміти, кого призначити на відповідальну посаду, а також чи є витік інформації, чи було розголошення секретних даних.

Якщо у вас виникла потреба у розслідуванні чи проясненні будь-якої справи, пропонуємо звернутися до нашого центру. Ми працюємо вже більше 8 років і за цей час у нас з’явилося багато постійних клієнтів та вдячних відгуків щодо перевірки на детекторі.

У нас використовується тільки сучасне обладнання як портативне переносне, так і стаціонарне. Наші співробітники мають вищу освіту, вони проходять своєчасну перепідготовку та курси підвищення кваліфікації. Вартість у нас значно нижча, ніж у конкурентів. Зв’язатися з нами можна по телефону, консультант вас вислухає, дасть пораду, допоможе зрозуміти суть процедури та зорієнтує за розцінками.