КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Для чого потрібна оцінка нерухомості

Також Ви можете отримати у нас безкоштовну консультацію щодо оцінки квартири за тел. (068) 122-11-22

Навіщо потрібна оцінка нерухомості?

У сучасному світі мало хто не чув про оцінювачів. Компаній, що займаються оцінною діяльністю, дуже багато, фахівців, експертів у цій галузі ще більше.

Тим не менш, багато хто досить неясно розуміє, навіщо потрібна оцінка нерухомості. У цій статті ми висвітлимо найпопулярніші питання, при вирішенні яких оцінна діяльність є незамінним помічником.

  • Угоди купівлі-продажу нерухомості. Здавалося б, є власність, є бажання та можливість її продати, у чому загвоздка? Але все виявляється не так просто. Перш, ніж виставляти нерухомість на продаж, потрібно призначити ціну, причому таку, щоб вона була максимально завищена, але й не занижена. Заявивши про надмірно високу вартість, власник ризикує взагалі не знайти покупця або чекати на нього дуже довго. І, навпаки, призначивши низьку ціну, він просто вкраде в себе. Отже, тут у гру і вступає експерт з оцінки. Він оцінює квартиру, пише об’єктивно складений звіт і допомагає власнику визначитися з оптимальною вартістю, враховуючи всі фактори, що впливають на ціну, а також конкуренцію на даному ринку.
  • Розділ майна при шлюборозлучному процесі. Уявіть собі: розлучення, купа головного болю, а тут ще й питання з розділом спільно нажитого майна, квартири, наприклад, не хоче вирішуватись мирним шляхом. Люди звертаються до суду, а судді, своєю чергою, потрібен звіт про оцінку нерухомості. Це допоможе справедливо вирішити справу, відсудивши кожному з подружжя належну йому частку.
  • Вступ у спадок. Спадкоємець, вивчивши заповіт, вирушає прямо до рук нотаріуса. Той, своєю чергою, попросить оцінити отриману нерухомість, оскільки за законом спадкоємець зобов’язаний виплатити мито, що становить певну частину вартості спадщини.
  • Розділ майна при вступі у спадок. Буває, що спадкоємців кілька, а заповіті не зазначено точно, кому що належить, лише відсоткове співвідношення. Звіт про оцінку дозволить судді точніше визначити частку кожного.
  • Кредит. Якщо нерухомість є заставою, банк обов’язково попросить найняти експерта, який проведе оцінку квартирикімнатибудинку. Без виконання цієї умови кредит, звичайно, не видадуть.

 

 • Оцінка збитків після пожежі. Оцінювач складає звіт про завдану шкоду, щоб ви могли надати його в суді. Це допоможе вам отримати справедливу грошову компенсацію. Або ж, навпаки, якщо вас визнали винним, завадить постраждалій стороні стягнути з вас суму, надто більшу в порівнянні з розміром завданих збитків.

Не бійтеся звертатися до оцінювачів!

Пам’ятайте, що в багатьох ситуаціях робота грамотного оцінювача істотно полегшить вам життя.

Ви можете замовити оцінку нашої команди досвідчених кваліфікованих оцінювачів за тел. (068) 122-11-22 або за допомогою електронної форми заявки.