КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка житлової нерухомості: що впливає на вартість квартири/кімнати?

Також Ви можете отримати у нас безкоштовну консультацію щодо оцінки квартири за тел. (068) 122-11-22

Оцінка житлової нерухомості: що впливає на вартість вашої квартири чи кімнати

Трапляється, що людина в якийсь момент вирішується на угоду, пов’язану з нерухомістю. Говорячи простою мовою: набуває або продає квартиру. І, звичайно ж, найважливіше в цій нелегкій справі – це визначення вартості. У статті ми спробуємо описати основні моменти, які можуть вплинути на вартість квартири або кімнати.

  • Розташування. Вартість житла варіюється в районах. Квартири в центрі міста, як правило, дорожчі, ніж квартири на околицях. Відчутно дешевша і ціна квартир у житлових комплексах, розташованих у передмісті.
    Але близькість до центру – це не єдина умова, яку варто зазначити у цьому пункті. Важливою є також екологічна обстановка в районі (близькість до паркових зон, наприклад), налагодженість транспортної системи, кількість магазинів, кримінальна обстановка тощо.
  • Відстань від метро. Цей пункт можуть пропустити мешканці невеликих міст, але в мільйонників, які можуть похвалитися наявністю метрополітену, транспортне питання серйозно впливає на ціну. За вартістю умовно можна поділити квартири на три види. Ті, що знаходяться не більше ніж у 15 хвилинах ходьби до метро, ті, що розташовані на відстані приблизно 3-4 зупинок громадського транспорту, і ті, що добиратимуться від яких доведеться більш ніж за 10 хвилин на автобусі. Останні, як ви розумієте, мають найнижчу вартість.
  • Матеріал, з якого збудовано будинок. Цегляні будинки традиційно вважаються найкращими в порівнянні з блочними або панельними. Це пов’язано з якістю звукоізоляції та теплоізоляції.
  • Поверх, на якому розташована квартира. Тут багато залежить від типу будинку, але перший поверх по праву вважається найгіршим через небезпеку пограбування, шум за вікном, який буде добре чути в квартирі і так далі. Якщо говорити про квартири на верхніх поверхах, то у п’ятиповерхівках, які не можуть похвалитися наявністю ліфта, вони не надто котируються. І навпаки: у висотках квартира на останньому поверсі може бути продана за досить високу ціну.
  • Стан квартири. Звичайно, за квартиру або кімнату, в якій зроблено хоча б косметичний ремонт, можна виставити куди більш високу ціну, ніж за житло, яке доведеться ще довго упорядковувати.
  • Лоджія незасклений балкон. Їхня наявність позначається на ціні позитивно, особливо якщо це багатокімнатна квартира.

 

Насамкінець хочемо нагадати вам, що головний критерій, що впливає на вартість квартири кімнати – це ринок і його стан на даний момент. Він ніколи не стоїть на місці, або знижуючись, або піднімаючись, що впливає на угоди купівлі-продажу. Так що для отримання найбільш адекватної оцінки вартості вашої квартири, рекомендуємо звертатися до професійних оцінювачів.

Ви можете замовити оцінку нашої команди досвідчених кваліфікованих оцінювачів за тел. (068) 122-11-22 або за допомогою електронної форми заявки.