КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Догляд за автомобілем – основні секрети

Збільшити термін служби своєї машини і довше зберегти її відмінний зовнішній вигляд намагається кожен дбайливий автолюбитель. Допомогти цьому зможе якісний догляд за автомобілем за допомогою сучасних засобів автохімії та автокосметики.

Догляд за кузовом

Необхідно розуміти, що кузов автомобіля фактично є його конструктивною основою. Тому саме станом кузова зазвичай визначається термін служби машини. Щоб продовжити життя автомобілю, необхідно забезпечити регулярний догляд за кузовом. Для цього необхідно утримувати його в чистоті та підтримувати нормальний стан лакофарбового покриття.

Основні засоби автокосметики, які допоможуть вам у догляді за автомобілем:

  • Автошампуні – найпоширеніші засоби. Використовуються для миття машини. Сучасні шампуні не лише усувають забруднення, але й підтримують захисні властивості лакофарбового покриття, що дозволяє продовжити життя автомобіля .
  • Поліролі – використовуються для очищення та підтримки лоска лакофарбового покриття. Сучасні полімерні поліролі також дозволяють усувати дрібні подряпини та потертості.
  • Очищувачі застосовуються для видалення стійких забруднень. Існують спеціальні очисники для металевих та пластикових деталей, для скла, для очищення підкапотного простору.
  • Активна піна. Дозволяє виконувати безконтактне миття за допомогою апарата високого тиску. Підходить для миття кузова та двигуна.

Порядок догляду за машиною

Для догляду за автомобілем необхідно використовувати комплексний підхід. Першим етапом є миття. За допомогою шампунів та очисників з поверхні лакофарбового покриття видаляється пил та всі забруднювачі. Особливу увагу слід приділити олійним потокам, плямам бітуму тощо.

Після повного очищення кузова він має повністю висохнути. Коли кузов висох, можна приступати до його полірування. Виконується вона відповідно до інструкції виробника поліролі. Завдяки регулярному поліруванню можна продовжити життя вашого автомобіля, оскільки це продовжує термін служби лакофарбового покриття та покращує захист металу кузова від корозії.

На завершення проводяться роботи з миття та полірування колісних дисків, стекол та дзеркал автомобіля. Також не можна забувати і про догляд за внутрішньою оббивкою салону.

Ці досить прості заходи значно покращують стан та продовжують термін служби машини. Якщо ви виконуватимете їх регулярно, то незалежна оцінка автомобіля від нашої компанії допоможе вам отримати за нього максимально вигідну для себе ціну при продажі.

Якісним доглядом за автомобілем ви значно продовжите його життя!