КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Як підготувати автомобіль до продажу

Щоб продати свою стару машину за максимально вигідною ціною дуже важливо підготувати авто до продажу. Одним з найважливіших елементів такої підготовки є оцінка автомобіля для продажу, яка допоможе власнику врятувати максимально вигідну для себе ціну. Компанією така оцінка виконується з максимальною оперативністю та професіоналізмом.

Важливі моменти передпродажної підготовки

При покупці автомобіля на вторинному ринку досвідчені автолюбителі звертають увагу на цілу низку моментів. Відповідно, продавцю для підготовки свого автомобіля до продажу дуже важливо всі ці моменти враховувати. Це допоможе отримати від угоди максимальний прибуток.

Одним із перших моментів, на який звертає увагу будь-який покупець, є стан кузова. Це означає, що за наявності будь-яких пошкоджень необхідно виконати якісний кузовний ремонт та фарбування. Проте не варто й надто старанно. Досвідчені водії, оцінюючи автомобіль перед його продажем, чудово розуміють, що машина не може не мати дрібних дефектів. Їхня відсутність може давати привід для сумнівів.

Важливим моментом є зовнішній вигляд світлотехніки. При необхідності слід відполірувати або замінити фари, покажчики поворотів та інші прилади. Також з особливою увагою слід віднестись і до колісних дисків.

Оцінюючи автомобіля перед його продажем для покупця велике значення має як екстер’єр, а й стан салону. Необхідно провести ретельне прибирання салону, видалити всі плями, відполірувати пластикові поверхні.

Будь-який потенційний покупець обов’язково зазирне під капот автомобіля. Масляні потоки та забруднення можуть вказувати на можливі проблеми у роботі силового агрегату. Тому двигун та підкапотний простір рекомендують помити. Також корисно провести технічне обслуговування автомобіля перед угодою. Фахівці автосервісу зможуть підказати, що слід зробити для більш вигідного продажу.

Оцінка перед продажем

Оцінка автомобіля незалежними експертами перед його продажем є одним із важливих моментів, що дозволяють розраховувати на максимально вигідну угоду. Незалежний експерт зможе назвати справедливу вартість вашої машини, виходячи з її стану та ринкової кон’юнктури. Таким чином, ви зможете аргументовано домовлятися з покупцем і зробити вашу пропозицію привабливою для нього.

Послуги це:

  • кваліфікована оцінка автомобіля для продажу;
  • оперативне виконання;
  • вигідна вартість експертних послуг.

Ми пропонуємо професійну оцінку будь-яких автомобілів для продажу!