КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Як підвищити вартість активів?

  • Порядок проведення
  • Навіщо вона потрібна?

Є кілька способів збільшити прибутки власного бізнесу. Один із них – провести повний аналіз усіх фінансових документів, оцінити ефективність діяльності та знайти слабкі місця; провести оцінку вартості активів.

Експертиза є процедурою визначення ринкової ціни матеріальних і нематеріальних ресурсів підприємства. Оцінка вартості може бути здійснена при реорганізації, купівлі-продажу підприємства, і, крім цього, виявляється вкрай корисною для інвесторів, тому що дає повне розуміння того, у що вони вкладають гроші. Також ця процедура необхідна визначення найефективнішої стратегії розвитку компанії, і навіть самого управління ним.

Оцінка вартості активів – це комплексна оцінка основних фондів компанії, які включено оцінка нематеріальних, капітальних активів.

Активи, як матеріальні, і нематеріальні, мають конкретну цінність і ринкову вартість. При цьому важливо усвідомлювати всі фактори, які зрештою впливають на вартість активів компанії. І тому процедура вимагає великого досвіду та великих знань, які є в компанії для визначення точної вартості кожного активу.

Порядок проведення

Оцінка вартості активів у своєму прямому вигляді проводиться вже після попередніх заходів щодо збирання інформації, аналізу ринку, експертизи прав, вивчення фінансової звітності та прогнозу розвитку бізнесу. Компанія підходить до оцінки, використовуючи існуючі в російській та міжнародній практиці методики. Результатом нашої роботи є ринкова рекомендована (або інша необхідна) ціна, за якою рекомендується здійснити перехід прав на оцінені ресурси.

Традиційний спосіб складається з урахуванням їх придбання чи виробничої ціни з відрахуванням амортизації. Однак, коли ціни піднімаються або падають, розмір активів може вводити в оману. Одні підприємства здійснюють переоцінку щорічно, інші раз на п’ять років, деякі її ніколи не роблять.

Навіщо вона потрібна?

  • підвищення ефективності управління організацією;
  • Визначення рівня організації у разі купівлі-продажу цілком або лише її частини;
  • реструктуризація організації;
  • Розробка плану розвитку організації;
  • визначення кредитоспроможності організації та розміру застави при кредитуванні;
  • З метою визначення суми оподаткування;
  • Прийняття обґрунтованих управлінських рішень;
  • Встановлення вартості цінних паперів у разі купівлі-продажу акцій організації на фондовий ринок.

Наша команда – це висококласні спеціалісти, які проводять комплексний аналіз бізнесу задля досягнення результатів.