КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Як провести оцінку і експертизу збитку після пожежі

Пожежі можна віднести до стихійних лих, які досить часто відбуваються в наш час. Причиною загоряння стають витоку газу, пошкодження проводки, необережне використання вогню. Полум’я завдає шкоди майну, будинкам, квартирам, приміщень, шкодить здоров’ю і загрожує життю постраждалих.

Щоб визначити розмір шкоди, заподіяної вогнем, необхідна професійна оцінка збитку від пожежі , яку ми пропонуємо вам в компанії.

Мета експертизи після пожежі

Велику частину збитків завжди розглядають на користь потерпілих. Особливо тих, чия власність розсудливо застрахована від цих ризиків. Тому страховики, як і фінансові органи зобов’язані виплачувати матеріальну компенсацію на відновлення зіпсованого майна громадян.

Навіщо проводиться оцінка та експертиза збитку після пожежі ? Перш за все, для коректного розрахунку цих виплат. Щоб точно підрахувати, скільки грошей потрібно погорільцям для ремонту і заміни повністю втрачених речей.

Адекватне розслідування допоможе захистити випадкових винуватців ПП від «космічних» рахунків, якими загрожують їм постраждалі сусіди.

Іноді буває неможливо відшукати того, хто став джерелом пожежі. Навіть недбальство комунальників може бути чревата загорянням, швидким розповсюдженням вогню і навіть людськими жертвами.

Розгляд та висновок експерта дозволить з’ясувати справжню картину події, визначити винну особу і суму виплати за завдані майну втрати.

Коли потрібна оцінка після пожежі

Оцінка після пожежі – процедура не завжди допоможе постраждалим або випадковим винуватцям трагедії. Щоб справедливість восторжествувала в повній мірі, запам’ятайте шість випадків, коли необхідно звернутися в експертизу. Отже, оцінка майна після пожежі потрібно, якщо:

 • Господар збирається застрахувати своє майно від пожежі. Для цього в компанії страховика зажадають звіт оцінювача про вартість всієї нерухомості, меблів і предметів інтер’єру.
 • Сума виплаченої погорільцю компенсації набагато менше очікуваної (тут теж часто вдаються до допомоги експертів).
 • Джерелом пожежі стала сусідська квартира і потерпілий хоче отримати з сусідів гроші на витрати.
 • Винуватець події не погодився з сумою рахунку (або позову), який був пред’явлений потерпілим.
 • Потрібен експертний звіт про витрати на відновлювальний ремонт горів житлового приміщення.
 • Причиною загоряння стали порушення в роботі комунальників.

Скільки коштує незалежна експертиза після пожежі

Ціна послуг цього типу (робота фахівців з визначення наслідків пошкодження майна вогнем) в кожному випадку різна і залежить від декількох причин:

 • категорія об’єкта загоряння (квартира, будинок, складське приміщення, підприємство);
 • масштаби катастрофи (кількість втраченого стану або речей);
 • площа пошкодженого об’єкта;
 • наявність згорілих електромереж.

Як потрібно діяти після пожежі

Багато людей в цій ситуації губляться і не мають уявлення, що робити, щоб відшкодувати отриманий шкоди. Деякі навіть не чули про незалежних експертів, які досліджують всі пошкодження побутового типу.

Для оформлення компенсації буде потрібно оцінка збитку після пожежі . Як отримати її, розповімо по порядку.

 • Ми залишаємо заявку на сайті юридичної оціночної компанії. Заявку можна так само залишити зателефонувавши по телефону. Перед цим можна отримати безкоштовну консультацію по телефону, ми відповімо на виниклі питання.
 • У призначений час на Вашу електронну адресу, де потрібна оцінка після пожежі будинку , прибуває наш експерт. Оглядає постраждале житло, проводить необхідні заміри, робить фото пошкоджень і руйнування обробки приміщень. Пише список втраченого або частково згорілого майна з приблизною оцінкою.
 • Протягом тижня (швидкість залежить від складності оцінки) він підготує ваш звіт по вартості відшкодування шкоди.
 • По закінченню експертизи ви отримаєте офіційно завірений документ, з яким при необхідності можна звернутися до суду.

Коли оцінка збитку від пожежі квартири буде готова, ви маєте право вимагати справедливу винагороду самого винуватця НП. Або самі зрозумієте, скільки вам потрібно заплатити сусідам-погорільцям за шкоду, в разі якщо винуватець пожежі.

Необхідні документи

Для тих, кому потрібна оцінка майна після пожежі для суду (або з інших причин), будуть потрібні деякі папери.

Співробітники експертних компаній не можуть приступати до роботи і видавати офіційні звіти без наявності конкретного пакета документів. Тому, перш ніж звертатися до оцінювача у вас повинні бути на руках:

 • Акт про факт пожежі зі списком підтверджень (копія). Він складається самостійно або разом з співробітниками Керуючої компанії, ЖБК, ТСЖ і т.д.
 • Акт МНС про час початку загоряння і ліквідації пожежі та її ймовірної причини із зазначенням адреси горів приміщення (копія);
 • Паспорт заявника (копія);
 • Документ про право власності на постраждале житло (копія)
 • Документи БТІ (копії), технічний і кадастровий паспорта на будинок (або квартиру), де вказана житлова площа, висота стін і інші характеристики будови (при наявності).

Тим, хто не винен у загорянні об’єкта і розраховує отримати виплату на відновлення свого майна, також потрібна оцінка збитку після пожежі будинку . Для цього вам потрібно підготувати і подати в експертну компанію певний список документів, куди увійдуть:

 • документація з МНС, Пожнадзор (в т.ч. висновок рятувальників із зазначенням часу, місця і ймовірної причини появи вогню);
 • оцінка збитку після пожежі квартири ;
 • квитанції про оплату експертних послуг.

Офіційний висновок експерта та оцінка затоплення квартири після пожежі допоможуть дуже точно підрахувати ринкову вартість втрат.

Допомога юриста після пожежі

Під час розглядів досудового періоду вам потрібно обговорити виниклі проблеми з винуватцем НП, дізнатися його позицію і спробувати вирішити питання мирно.

Якщо у відповідь він висунув свої претензії і не згоден компенсувати втрати, доведеться звертатися до суду, як тільки закінчиться зазначений період. Там ви спільно вирішите свій конфлікт. Для цього позивачеві потрібно оцінка після пожежі для суду .

Після того як ви отримаєте з винної сторони покладену виплату, її можна витратити на заміну і відновлення згорілого майна.

В ідеалі краще спочатку заручиться підтримкою адвоката для вирішення ситуації в суді. Присутність юриста покаже опонентові, що ви налаштовані серйозно і підштовхне його до мирного врегулювання проблем. До того ж сам фахівець направить вас на вірний шлях спілкування і допоможе з оформленням паперів.

У будь-якому випадку (з адвокатом або без) незалежна оцінка збитку після пожежі допоможе вам встановити точну і обґрунтовану ціну проведення ремонту та відновлювальних робіт в горів приміщенні.