КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Як проводиться допит на поліграфі

Детектор – спеціальний комп’ютер, обладнаний набором чутливих датчиків, що фіксують фізіологічні та психологічні зміни у людини під час процедури. За допомогою допиту на поліграфі можна надати неоціненну допомогу у розслідуванні злочинів. Результати таких досліджень можуть знадобитися для:

  • Судових експертиз.
  • Криміналістичної діяльності.
  • Приватні детективні розслідування.

Застосування детектора в розслідуванні дозволяє отримати дуже добрий результат, достовірність відомостей досягає 80% і вище. Показник достовірності залежить від безлічі критеріїв, наприклад, таких як стан досліджуваної людини, професіоналізм поліграфолога, упередженість експерта. На дослідження не допускаються особи у стані алкогольного сп’яніння та ті, що перебувають під впливом наркотичних засобів, а також діти до 14 років.

Коли потрібне проведення допиту

Під час підготовки до обстеження попередньо підписується згода досліджуваної людини. Допит на поліграфі може бути проведений проти волі людини. Громадянину обов’язково повідомляється причина призначення дослідження на поліграфі. Потім проводиться коротка бесіда і складається список питань, після чого починається проведення самого опитування:

  • На тіло людини кріпляться спеціальні датчики, які фіксують зміни фізіологічних процесів у тілі людини під час відповіді питання.
  • Ведеться бесіда, під час якої задаються провокаційні питання на брехню. Обстежувана людина має максимально чесно відповідати на них.
  • Розшифровка результатів поліграфа. Їй займається сам поліграфолог – це не триває більше доби.

Сама процедура допиту може тривати від 1 до 3 годин. отриманий висновок фіксується на паперовому носії, засвідчується підписом та печаткою. На вимогу клієнта може бути надіслано в електронному вигляді на пошту, скайп або інший інтернет-ресурс. Висновок має офіційний статус, може бути додано до справи про криміналістичне розслідування або в судовому засіданні.

При необхідності ми працюємо і з приватними клієнтами у цивільних та сімейних справах. Особливо затребуваний допит щодо факту зради одного з подружжя. Крім того, поліграф допомагає визначити й низку інших питань, що стосуються набору персоналу до приватного будинку, тестування особи на предмет прийому наркотиків, азартної залежності тощо.

Де замовити послуги поліграфу

Наші фахівці можуть провести допит на поліграфі як для судових органів, так і для приватних осіб. Фірм, які надають послуги психофізіологічного дослідження, досить багато, але наш Центр відрізняється тим, що в роботі ми використовуємо тільки новітнє обладнання, а наші співробітники регулярно проходять курси підвищення кваліфікації.

Наш центр працює з 2008 року, і весь цей час він успішно здійснює свою діяльність, на нашому рахунку сотні вдячних відгуків. У штаті лише дипломовані фахівці – це дозволяє якісно та оперативно проводити процедуру допиту.

Для отримання детальної консультації про саму процедуру, а також вартість послуг, пропонуємо вам зв’язатися з нашим консультантом по телефону, при бажанні можна приїхати особисто в офіс. Наша компанія надає дуже великий спектр послуг із забезпечення безпеки бізнесу. Цінова політика є гнучкою, вона дає можливість підібрати зручний варіант співпраці.