КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Як проводиться поліграф обстеження

Людина може бути нещирою, наївність і відкритість з роками йдуть, і вона починає хитрувати, щоб досягти бажаного. Поліграф обстеженням можна з’ясувати, де саме людина каже неправду, якщо така має місце.

Часом доводиться стикатися з неприємною поведінкою людини, де використання ним свідомо неправдивої інформації диктується прагненням:

  • стати сильнішим і розбагатіти за всяку ціну;
  • влаштуватися працювати на гарне місце;
  • реалізуватися чи самоствердитися у чомусь іншому, новому собі.

На жаль, брехня можна розпізнати не відразу, а тільки після того, як прийдуть наслідки обману. А кожній людині хочеться бути впевненим, особливо це стосується таких великих міст,де концентрація населення є найбільшою.

Щоб зуміти відокремити правду від брехні, було розроблено спеціальний сенсорний пристрій, відомий у суспільстві під назвою детектор брехні. Науковою мовою його називають поліграфом.

Техніка та принципи обстеження

При пошуку такої послуги, як обстеження на спеціальному поліграфі, слід хоча б приблизно розуміти, як вона проводиться. Вартість її не дуже дешева, але безпосередньо залежить від кваліфікації персоналу та приладу, що використовується. Давайте розберемося, як працює поліграф:

  • Процедуру проводить спеціально навчена людина. Він включає необхідну кількість датчиків до тіла людини, вони знімають і фіксують показання тиску, зміни ритму серця, визначають м’язовий тонус, роботу шкірних залоз, скорочення повік.
  • Спочатку в пам’яті пристрою йде фіксація стандартних показників тесту від поліграфа. Потім людина на обстеженні отримує деякі подразники. Вони можуть бути у вигляді прямих та компрометуючих питань, відео, звуків.
  • У відповідь ідуть імпульси від систем організму. Вони також фіксуються в пам’ять обладнання та помітні поліграфологу на екрані.

Після обстеження проводиться порівняння відхилень, отриманих параметрів від норми.

Області застосування перевірки

Найважливішими об’єктами, де проводиться поліграф обстеження, є: відділи кадрів, бізнес-структури, виробничі підприємства, секретні галузі, органи МВС.

Бізнесменам така перевірка потрібна, щоб унеможливити витоку інформації та зберегти фінансовий та моральний баланс на підприємстві. З цієї причини важливо при будь-яких підозрах замовляти дану послуги та проводити обстеження. Адже її вартість непорівнянна з тими збитками, які може завдати брехню і брехню.

Жителі великих міст, часто піддаються нападкам аферистів, але прояснити ситуацію допоможе поліграф. Але важливо не помилитися, роблячи вибір фахівців, щоб обстежити будь-кого.

Центр Корпоративної Безпеки – це надійність, професіоналізм, конфіденційність та безпека. Він має всі необхідні ресурси та можливості для проведення подібних досліджень на поліграфі:

  • Багаторічний досвід та висока кваліфікація персоналу – гарантують нашим клієнтам високу якість послуг.
  • Наші співробітники не лише повністю володіють специфікою роботи криміналістів, а й чітко розуміють, що свої навички потрібно постійно вдосконалювати.
  • Курси підвищення кваліфікації наших кадрів проводяться регулярно.

Бездоганність та порядність співробітників у роботі, прозорість усіх етапів договору, інформаційна та матеріальна безпека, прийнятні розцінки – ось що ми пропонуємо своїм партнерам. За це ми отримуємо від замовників подяки та відгуки.