КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Як відбувається оцінка будинку

Оцінка будинку та ділянки потрібна при купівлі-продажу для оформлення страховки. Знадобиться під час здійснення інших операцій із нерухомістю. Для отримання об’єктивної оцінки варто запросити експертів, які мають методики, алгоритми розрахунку – складна процедура буде виконана швидко. Фахівці враховують всі значні дані, супутні чинники. Коли потрібна: цілі оцінки Ринок нерухомості мінливий, різноманітність об’єктів велика: з’являються котеджні селища, таунхауси, зростає кількість операцій з майном. Тому важливо знати, як відбувається оцінка будинку та коли вона необхідна. Оцінка потрібна за:

 • Продаж, дарування, обмін – у цих випадках потрібно знати суму податку.
 • Оформлення кредиту під заставу (якщо таким є будинок).
 • Переоформлення документів при отриманні будинку та ділянки у спадок.
 • Розділ майна за судовим рішенням.
 • Іпотечній позиці, де застава – будинок, що купується за видану суму. Все просто: банк видасть кредит тільки на таку суму, яку зможе отримати від продажу житло, якщо щось піде не так.

Оцінка будинку – максимально точне визначення його ринкової вартості в даний час.

Професіонали умовно поділяють заходи на чотири етапи. Пріоритетні підходи:

 • Витратний – Витрати на зведення мінус знос.
 • Порівняльний – за аналогією з ціною схожих будинків у цій місцевості.

Фахівець виїжджає на об’єкт, оглядає всі будівлі – будинок плюс господарські приміщення, бере до уваги наявність та стан інженерних комунікацій, вникає у технічні, архітектурні, інші нюанси. В інтересах домовласника надати повну інформацію та забезпечити доступ до всіх куточків житла та ділянки. Етапи:

 • Формулюються цілі та завдання. З’ясовуються параметри об’єкта. Визначається місцезнаходження. Важлива не лише престижність місцевості, а й віддаленість від транспортних шляхів, розв’язок, наявність розвиненої інфраструктури, екологічність, особливості сусідніх об’єктів (наприклад, поруч затишна спокійна дачна ділянка або міні-господарство з вирощування зелені). Встановлюються мінімальні та максимальні межі.
 • Далі слідує докладний опис, конкретика про ефективне використання об’єкта.
 • З отриманих відомостей і вже зроблених початкових висновків експерт – оцінювач застосовуючи відповідний тип алгоритму і використовуючи значні відомості, розраховує вартість декількома способами.
 • Проводиться узгодження результатів, зведення в єдиний документ. Так вибудовується адекватна та актуальна оцінка нерухомості.

Після того як відбувається оцінка будинку та земельної ділянки видаються документи, формулюються доказові висновки, які є дійсними у строк до півроку. Як проходить оцінка будинку для іпотеки Існує закон, який так і називається – “Про іпотеку”. Він регулює процес кредитування. Якщо ви просите про позику, то співробітник фінансової установи вимагатиме оцінку нерухомості. Її сума – орієнтир вашої благонадійності. Позика буде прорахована і озвучена найчастіше дещо нижчою за оцінну вартість житла.

Чому така копітка процедура і як довго відбувається оцінка будинку для іпотеки:

 • Банку потрібні гарантії, що повернення фінансів буде точно. Якщо ви не зможете вносити платежі, нерухомість буде продана на аукціоні.
 • Професіоналам компанії для оцінки знадобиться лише день, а в нестандартних ситуаціях – 2-3.

Видані компанією документи приймаються банком, а клієнти отримують позику та стають власниками заміських володінь. Де замовити оцінку Оцінка заміської нерухомості – враховує не тільки будову, але й земельну ділянку, всі супутні споруди. Виконується після укладання договору, відповідно до законів та стандартів оцінки. Результат – офіційний документ, який пред’являється у будь-яких інстанціях.
Фахівці нашої компанії мають кваліфікаційні атестати, поліси. Представники «Експерт оцінки» працюють швидко, ви можете звернутися до організації в кількох варіантах: по телефону, замовити дзвінок, скористатися формою на сайті, звернутися до менеджера в чаті. Будьте певні: зворотний зв’язок є і прозора робота.