КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Як заперечити кадастрову вартість через суд?

 • Які папери потрібні для заперечення кадастрової вартості через суд?
 • Головні особливості заперечення кадастрової вартості через суд?
 • Де замовити якісну переоцінку?

Усі нерухомі об’єкти мають певну кадастрову вартість, за допомогою якої розраховується розмір низки податків для власників. Безпосередня оцінка майна здійснюється виключно державними органами. Однак у разі незгоди з результатами експертних заходів господар може зайнятися запереченням кадастрової вартості у суді. Для замовлення послуги найкраще підібрати організацію з кваліфікованими співробітниками та позитивними відгуками.

Професіонали компанії займуться переоцінкою, виконавши заходи у строки, зазначені у договорі. Фахівці розберуться у всіх нюансах цієї справи та візьмуть повну відповідальність за його позитивне рішення для клієнта.

Які папери потрібні для заперечення кадастрової вартості через суд?

Чинний закон дає можливість оскаржити рішення державних органів протягом п’яти років з моменту внесення інформації до реєстру. Для заперечення ціни в судовому порядку клієнтам варто надати:

 • Копії документів на майно, засвідчені нотаріусом.
 • Виписку з реєстру про ціну об’єкта.
 • Технічний паспорт нерухомого об’єкту.
 • Паспортні дані господаря.
 • Документацію, що підтверджує недостовірність даних про майно, використані під час експертизи держорганом.
 • Звіт про проведення оцінки нерухомості в електронному та паперовому вигляді.
 • Копію позовної заяви для передачі відповідачу.
 • Квитанцію про сплату держмита.

Головні особливості заперечення кадастрової вартості через суд?

Виконання оціночних заходів дозволить власникам майна значно знизити податковий тягар та орендну ставку. Відповідно до законодавчих норм існує два способи переоцінки нерухомості. Перший випадок передбачає оформлення замовником заяви для подання до комісії при управлінні реєстром. При отриманні негативного результату готуються документи для оскарження рішення у судовому порядку.

Перед виконанням експертних послуг оформляється договір із зазначенням періоду робіт, умов, ціни. Для заперечення кадастрової вартості в суді професіонали займуться розрахунком поточної ринкової цін та підготовкою звіту про аудиторські заходи. Після цього складені звітні папери передаються в СРО реалізації експертизи. Далі професіонали з підготовленими документами звертаються до суду та ведуть справу клієнта до оголошення позитивного рішення.

Де замовити якісну переоцінку?

Штаб компанії включає співробітників з 10-річним досвідом роботи, які здатні ефективно оцінити земельні ділянки і різні нерухомі об’єкти. Співробітники отримали відповідні атестати для надання консалтингових послуг, а також мають необхідні юридичні, економічні, технічні знання. Відповідальність організації та її персоналу повністю застрахована.

У разі заподіяння майнових збитків клієнту гарантовано його відшкодування. Професіонали представлять інтереси замовника як у комісії реєстру, так і на судових засіданнях. Ціна оціночних заходів становить 600 грн. та більше.

Замовляйте безкоштовну консультацію щодо контактних телефонів або оформлюйте заявку з інформацією про себе на сайті.