КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Поліграф – пройти тест на надійне обладнання

Детектор брехні (поліграф), який раніше застосовувався під час слідчих експериментів уповноваженими на те співробітниками правоохоронних органів, вже давно успішно застосовується бізнесменами та директорами підприємств з метою запобігання крадіжкам та оздоровленню трудового колективу. Проте, не можна просто купити обладнання та перевіряти на ньому своїх підлеглих, на поліграфі пройти тест можна у спеціальному агентстві, яке має на це всі необхідні документи.

Як пройти тест детекторі

Будь-яка людина, яка має пройти тестування на детекторі, завжди хвилюється, і це не залежить від того, чи чесна вона на сто відсотків і чи не приховує брехня. Процедура тесту неприємна навіть тому, хто просто влаштовується на роботу, але нічого страшного та складного, щоб її пройти нема.

До проходження дослідження на поліграфі можна підготуватись. Це потрібно для того, щоб просто не хвилюватися та спокійно відповідати на всі запитання фахівця-поліграфолога. Якщо потрібний поліграф, пройти тест можна у нас. Інформація, яку можна отримати, є достовірною на 90%. Ми не розголошуємо отримані відомості.

Прилад не може вказати, що та чи інша відповідь громадянина є брехнею, вказує на реакцію на нього організму людини:

  • почастішання пульсу;
  • підвищення тиску;
  • зміна у диханні;
  • потовиділення та інші реакції.

Пройти опитування нескладно і для клієнта це виглядає так:

  • Попередня бесіда із поліграфологом. У процесі її фахівець повинен розповісти про методику проведення тестування, мету проведення та взяти письмову на те згоду. Якщо громадянин відмовляється віддати його, процедура не проводиться.
  • Пройти підготовчий етап. Фахівець зобов’язаний показати апарат, у якому проводитиме детекцію, розпитати про протипоказання щодо нього (психологічні відхилення, протипоказання за станом здоров’я, прийом спеціальних лексредств, наприклад, антидепресантів та інше). Також поліграфолог має показати запитальник, який буде застосований у процесі тестування, дати трохи часу, щоб ознайомитися з ними, і роз’яснити, як на них відповідати.
  • Сам тест. Таке дослідження триває від двох до двох з половиною годин, на кожну відповідь дається час (не більше 30 с), питання можна попросити повторити та змінити темп. До того, як буде розпочато тест до тіла випробуваного, будуть підведені датчики, які і передають на поліграф реакцію організму на той чи інший фактор.
  • До результатів матимуть доступ замовник послуги (слідчий або роботодавець) та сам випробуваний.

Результати дослідження на поліграфі

Коли дослідження буде завершено, поліграфіст має право поставити уточнюючі питання. Але це відбувається лише в тому випадку, якщо є сумніви щодо чесності у отриманих відповідях.

Після того, як прийнято рішення використати поліграф – пройти тест та законно оформити результат – розумне рішення. На обробку та експертний висновок, який повинен отримати замовник поліграфічного тесту, зазвичай йде від одного до трьох робочих днів. У випадку, якщо у фахівців виникнуть сумніви щодо справжності відповідей та підозри на брехню, вони мають право попросити випробуваного пройти достовірний тест ще раз. Випробуваний має право ознайомитися з експертним висновком та вимагати, якщо результати тестування не були видані йому протягом одного чи двох тижнів.

Послуга з проведення тесту на обладнанні поліграфа проводиться сертифікованими спеціалістами.