КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Який автомобіль купити початківцю

Купівля першого автомобіля – завжди досить відповідальний крок, оскільки далеко не кожна машина найкраще підійде автолюбителю-початківцю. При покупці на вторинному ринку обов’язково має проводитися автоекспертиза автомобіля , яка допоможе уникнути невиправданих витрат та неприємностей у майбутньому. Цей вид експертизи кваліфіковано виконують оцінювачі центру.

Особливості вибору авто

Після закінчення автошколи, кожен водій-початківець має лише мінімальні навички керування машиною. Тому основними критеріями вибору автомобіля для нього мають бути безпека, простота та маневреність.

Щодо безпеки не варто гнатися за суперсучасними опціями. Однак, на думку наших фахівців, які здійснюють експертизу вживаних автомобілів, необхідними складовими є система ABS та подушки безпеки. Добре, якщо машина буде обладнана системою ESP.

Освоювати навички водіння в місті найкраще на досить компактному та маневреному автомобілі. Якщо говорити про тип кузова, то найкращим вибором буде хетчбек. На такій машині набагато легше лавірувати у транспортному потоці. Значно легше буде і паркуватися, з чим водії-початківці, як правило, зазнають складнощів. До речі, для спрощення паркування корисною опцією авто будуть парктроніки.

Одним з основних питань для водія-початківця є вибір вживаного або нового авто для водіїв-початківців. Єдиної думки тут нема. Однак важливим фактором є те, що старий автомобіль не так шкода пошкодити. Крім того, можна придбати на вторинному ринку машину з відносно невеликим пробігом та гарною комплектацією за ту саму вартість, що й скромніший варіант нового авто.

У той же час, придбання авто на вторинному ринку завжди пов’язане з певним ризиком. Особливо цей ризик зростає для новачків, які ще не мають достатнього досвіду на вибір. Тому без кваліфікованої автоекспертизи автомобіля в цьому випадку просто не обійтися. Водію-початківцю висновки кваліфікованого оцінювача допоможуть зробити оптимальний вибір свого першого автомобіля.

Послуги

Компанія пропонує кваліфіковане проведення автоекспертизи автомобілів усіх марок. З нашою допомогою ви зможете оцінити переваги та недоліки кожної пропозиції та вибрати для себе оптимальний варіант першого авто.

Основні плюси співпраці з нами:

  • повністю об’єктивна та професійна автоекспертиза автомобіля, що дозволяє визначити його ринкову вартість, сильні та слабкі сторони;
  • оперативне виконання оцінки;
  • вигідна вартість послуг наших експертів-оцінювачів.

З нашою автоекспертизою вживаних автомобілів ви будете впевнені у покупці!