КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Вибір страхової компанії для авто

Кожен автомобіліст, виїжджаючи на дорогу, зустрічається із ризиком потрапити до ДТП. Для того, щоб наслідки аварії можна було мінімізувати, велике значення має вибір страхової компанії, в якій можна застрахувати машину. Від цього вибору часто залежить можливість своєчасного та повноцінного відшкодування збитків, отриманих автомобілем внаслідок аварії.

Що треба врахувати?

При виборі страхової для автомобіля, як, наприклад, і при виборі банку для розміщення депозиту, ключовим фактором є надійність компанії. Тільки надійна страхова компанія з достатнім розміром капіталу та збалансованими фінансовими показниками може забезпечити проведення виплат у повному обсязі та без зволікань.

Важливим моментом також є якість страхової роботи з клієнтами. Нерідко навіть найнадійніші компанії не можуть похвалитися високими характеристиками у цьому плані. Нерідко для отримання клієнтом виплат створюються штучні труднощі, а процес взаємодії виявляється дуже складним.

На жаль, пересічному автовласнику буває складно зробити правильний вибір страхової для автомобіля. Тому часто клієнти орієнтуються на другорядні чинники. Наприклад, для нового автомобіля страхова компанія часто вибирається тільки тому, що у неї укладено договір з офіційним дилером, або рекомендують її менеджери автосалону. Однак договір з дилером може бути легко розірваний будь-якої миті, а менеджери просто є зацікавленими особами.

Для того, щоб вдало вирішити завдання правильного вибору страхової компанії для автострахування, необхідно враховувати кілька критеріїв:

  • термін існування компанії – оптимальним буде вибір страхової, що працює під своїм брендом не менше ніж 8-10 років;
  • присутність компанії в 20 найбільших страховиків;
  • обсяг статутного капіталу щонайменше 500 мільйонів рублів;
  • рейтинг надійності не нижчий за «А»;
  • розмір зборів від автострахування у загальному портфелі трохи більше 60 %;
  • відсутність претензій з боку Російської спілки автостраховиків та державних наглядових органів.

Всі ці дані легко знайти у вільному доступі.

Захист ваших інтересів

Незалежно від вибору страхової для автомобіля завжди необхідно пам’ятати про те, що страховик має свої інтереси, які не співпадають з інтересами клієнта. Тому його експерти зазвичай схильні наскільки можна занижувати збитки від ДТП, що відповідно відбивається і розмірі виплати.

Захистити свої інтереси при взаємодії зі страховою компанією допоможе незалежна експертиза автомобіля після ДТП. Компанія пропонує цю послугу своїм клієнтам. З нашою допомогою ви зможете отримати справді справедливе страхове відшкодування.

За будь-якого вибору страхової завжди звертайтеся до незалежних експертів!