КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Інструменти для автоекспертизи

Проведення незалежної експертизи можна назвати одним із найефективніших заходів, що дозволяють захистити матеріальні інтереси автолюбителів. Точність оцінки визначається як професіоналізмом працюючих фахівців, а й тим, які інструменти для автоекспертизи використовуються під час виконання робіт.

Види інструментів для експертизи

Автоекспертиза після ДТП є дією визначення ряду технічних параметрів автомобіля, які дозволяють оцінити отримані збитки під час події. Цілком очевидно, що проведення таких дій неможливе без використання певного набору технічних засобів та інструментів. Від функціональних особливостей та якості цих інструментів значною мірою залежить результат експертизи.

Технічні засоби та інструменти, що використовуються для проведення автоекспертизи після ДТП, призначені для визначення характеру пошкоджень кузова транспортного засобу та їхнього ступеня. З іншого боку, ряд інструментів застосовується й у оцінки його технічного стану.

Серед основних засобів, що застосовуються експертами, можна назвати такі:

  • Цифровий фотоапарат для зйомки та фотофіксації зовнішніх пошкоджень кузова.
  • Магнітні лінійки – спеціальні інструменти для автоекспертизи, що дозволяють точно визначити площу отриманих ушкоджень.
  • Товщинометри – особливий вид інструментів, що використовуються для точного визначення товщини шару лакофарбового покриття кузова автомобіля, що обстежується.
  • Кузовні лінійки – інструменти, що дозволяють визначити наявність порушень геометрії кузова автомобіля, а також ступінь таких порушень.
  • Діагностичні тестери та сканери – обладнання, що дозволяє оцінити стан та працездатність агрегатів, вузлів та систем автомобіля.

Комплекс цих інструментів та технічних засобів дозволяє оцінювачу проводити повноцінну автоекспертизу після ДТП з точним визначенням розміру отриманих збитків.

Наші інструменти для експертизи

Компанія ЦНЕ «Варшавський» надає професійні послуги з незалежної експертизи автомобілів, які перенесли ДТП. У нас працюють висококваліфіковані експерти-оцінювачі. Ми використовуємо найсучасніші інструменти та обладнання для проведення експертних дій. Склад коштів регулярно оновлюється, завдяки чому у нашому розпорядженні завжди є найбільш актуальна технічна база.

Застосування передових інструментів дозволяє нашим спеціалістам забезпечувати виконання вимірів та визначення всіх технічних параметрів з максимальною точністю. Це найважливіший чинник щодо професійної автоекспертизи після ДТП.

Передові інструменти дозволяють нам виконувати точну автоекспертизу після ДТП!