КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Причини аварій – чого треба побоюватися

Для будь-якого водія дуже важливим моментом є безпека дорожнього руху. Щоб уникнути аварії, необхідно знати основні причини ДТП , що дає змогу уникати потрапляння в небезпечні ситуації.

Що може спричинити?

Автомобільні аварії щодня відбуваються з різних причин. Певна частина з них пов’язана з помилковими діями водія. Інші – зумовлені негативним впливом зовнішніх факторів, до яких водій може фактично не мати жодного стосунку. У будь-якому випадку, знаючи найпоширеніші причини автомобільних аварій, можна підготувати себе до несподіванок на дорозі.

Найчастіші причини, які можуть призводити до ДТП:

  • Порушення правил руху водієм. Найбільш характерними у цій групі є причини аварій, пов’язані з недотриманням швидкісного режиму, ігноруванням вимог дорожніх знаків та розмітки.
  • Порушення правил пішоходами. Найчастіше винуватцями аварії стають пішоходи (зокрема діти), перебігають дорогу в невстановленому місці.
  • Неуважність водія. Нерідко навіть дисципліновані водії потрапляють в аварію через неуважність – достатньо, наприклад, не помітити сигнал повороту іншого автомобіля.
  • Недосвідченість водія-початківця. Отримавши права, водій ще зовсім повністю готовий до керування автомобілем у реальній дорожній обстановці. Відсутність достатніх навичок та підготовки найчастіше стає причиною ДТП.
  • Технічне становище автомобіля. Однією з найпоширеніших причин аварій є вихід з ладу гальмівної системи, головного освітлення та інших систем, що відповідають за керування та безпеку водіння.
  • Низька якість дорожнього покриття. Навіть невеликий вибоїна може призвести до виїзду на зустрічну смугу і навіть до перекидання машини.

Таким чином, знаючи про ці поширені причини ДТП, можна досить легко коригувати свою поведінку на дорозі так, щоб попередити можливість виникнення аварійно-небезпечної ситуації.

Чим допоможе експертиза?

Незалежно від того, що є причиною аварії, будь-яка ДТП є конфліктною ситуацією. Сьогодні у більшості випадків суперечки учасників вирішуються за участю страхових компаній. Проте часто домогтися виплати справедливого страхового відшкодування буває непросто, адже страховики схильні занижувати розмір збитків, що оцінюються.

Оптимальним вирішенням цієї проблеми є незалежна автоекспертиза при ДТП, яку пропонує наша компанія. Наші кваліфіковані експерти оцінять реальний розмір збитків та зроблять обґрунтований висновок. Це дозволить досягти справді справедливого відшкодування.

Завжди пам’ятайте про найпоширеніші причини автомобільних аварій!