КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Корисна інформація по оцінці фінансових активів та вартості

Фінансові активи – це наявність, дебіторська заборгованість і інструменти капіталу організації (штатів, місцевих громад, підприємств, приватних осіб), включаючи договірні права, що дає можливість обмінюватися одними фінансовими інструментами з іншими.

Види за оцінкою фінансових активів

Активи, відомі як фінансові вкладення, можуть бути класифіковані відповідно до періодом, протягом якого ці активи будуть утримуватися (поточні фінансові вкладення, також звані казначейськими цінними паперами, і довгострокові фінансові вкладення, звані фінансовими активами).

Спрощено, є 3 типи оцінки, які працюють з різними значеннями:

  • Первісна оцінка (при придбанні вартість, за якою фінансовий актив буде визнаватися в бухгалтерському обліку, є його вартістю придбання).
  • Оцінка балансу за справедливою вартістю (за собівартістю або вартості контракту, за вирахуванням коригувань на знецінення).
  • Справедлива вартість визначається як вартість, за якою актив може бути добровільно проданий між сторонами, які обізнані про даний випадок, в разі угоди, в якій ціна об’єктивно визначена.

Фінансові інвестори повинні враховувати два істотних елементи:

  • різні ефекти, супроводжувані розміщенням грошей, серед яких очікуваний дохід за певні періоди часу;
  • ризик типу інвестицій, в який були поміщені гроші, причому цей ризик знаходиться в прямій залежності від розміру очікуваного доходу.

Захист інвестицій

Еволюція цінних паперів на ринку ніколи не буває точною, попередні операції з цінними паперами не можуть гарантувати її майбутні результати, а інвестиції в цю вартість становлять особливу ступінь ризику.

Оцінка ризиків фінансових активів

Індикатор, який слід враховувати при інвестуванні в ринок капіталу, – це ризик. Єдина проблема полягає в тому, що зазвичай і ризик, і прибуток йдуть в тандемі, і, таким чином, вони прямо пропорційні (чим більша ймовірність виграшу, тим вище ризик).

Традиційні фінансові показники відображають історичні результати компаній, що мають обмежену значимість в прогнозуванні їх майбутнього розвитку. Сучасні фінансові показники засновані на концепції створення вартості, що має велике значення для вираження реальних фінансових результатів.

Технічний аналіз і фундаментальний аналіз нерозривно пов’язані з процесами оцінки фінансових активів та інвестицій.

Технічний аналіз – це процес вивчення історії курсу цінних паперів з метою визначення ймовірних майбутніх курсів. Фахівці з технічного аналізу виходять з того, що сили попиту і пропозиції відбиваються цінами і обсягами торгованих цінних паперів. Вивчаючи ці структури, вони можуть робити прогнози про значення і цінності майбутніх змін цін на цінні папери.

У самому вузькому сенсі технічного аналізу коливання цін вважаються відбивають як раціональні, так і емоційні сили і впливу. Цінові руху, незалежно від факторів, які їх визначають, як тільки вони з’являться, будуть зберігатися ще протягом деякого періоду часу, і тому будуть виявлятися.

Діяльність техніка орієнтована в двох напрямках:

  • виявити тенденцію до збільшення, зниження, стагнації;
  • визначити кінець тренда, момент, коли ціни почнуть розвиватися в протилежному напрямку.

Використовуючи індикатори аналізу, фахівці з технічного аналізу отримують інформацію про еволюцію всього ринку за допомогою наступних трьох типів сигналів:

  • індикатори, які показують, які інвестори купують і продають акції;
  • показники, що оцінюють активність ринку;
  • показники, що розкривають психологію особистості.

Фундаментальний аналіз дозволяє спеціалісту визначити прибутковість за певний період і ризик отримання відповідної вигоди, але тільки цих оцінок недостатньо, щоб вказати, чи вигідно купувати або продавати цінні папери. Технічний аналіз важливий для вказівки моменту запуску замовлення на продаж або купівлі – замовлення на основі, крім того, прогнозів щодо ризику і прибутковості.

Вважається, що є покупці, які більш «розумні», більш поінформовані, швидше приймають рішення, ніж інші, покупки і продажу цінних паперів будуть координуватися з діями цих інвесторів, наскільки вони можуть бути ідентифіковані. Якщо вони не купують і вважають за краще збільшувати свою позицію ліквідності, буде прийнята аналогічна тактика, яка має на увазі, крім правильної ідентифікації «розумних» інвесторів, а також точне визначення інформації, яка розкриває їх дії.

Був розроблений ряд теорій, які вивчають поведінку таких інвесторів, що діють на ринку: теорія «зайвого», яка вивчає дії дрібних інвесторів, теорія інституціональних інвесторів, тих, хто управляє великими обсягами грошей, і теорія Інсайдери, поведінку тих інвесторів, які є частиною організації , чиї цінні папери торгуються. Отже, практично, поведінка інвесторів різного економічного рівня або як організації відстежується.