КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Вартість послуг незалежної оцінки збитку від затоки квартири

Залив квартири сусідів нижніх поверхів – одна з найчастіших проблем, з якою стикаються багато власників житлових приміщень багатоквартирних будинків. Причини цього неприємного казусу бувають різними, не тільки технічними. При цьому відновлення зовнішнього вигляду житлового приміщення після потопу часто обходиться винуватцю в гарну копієчку, особливо якщо перед вселенням в нове житло власник квартири замахнувся на капітальний ремонт. Але зустрічаються серед винуватців і такі щасливчики, яким, в силу невимогливість потерпілої сторони або поганий стан сусідського житла, вдається звільнитися простим доганою або мінімальною сумою. Але найчастіше платити за рахунками доводиться, тільки необхідно знайти відповідь на питання: «скільки?» і «в яку оціночну компанію по збитку квартири після затоки звернутися?».

У житті домовитися про відшкодування витрат мирним шляхом не завжди вдається, це болюча проблема для багатьох малоденежних винуватців затоки, або невгамовних апетитів постраждалої сторони, які раптом починають рости з метою що-небудь ще попутно замінити або відремонтувати. Через розбіжності інтересів винуватця і потерпілого фінансові суперечки можуть затягуватися на декілька місяців, іноді більше. Дуже часто справа передається для вирішення до суду. Винесене рішення найчастіше стає остаточним, його ніхто заперечувати не збирається, але відносини між сусідами вже навряд чи відновляться.

Способи оцінки матеріального збитку після затоки квартири

В даний час в практиці ведення судових справ немає узаконеного підходу методики визначення витрат на матеріали та відновлювальні роботи для приведення житлового приміщення в стан «до затоки». Хоч це і давня проблема в нашому суспільстві, але в чинному законодавстві поки немає нормативних документів, що дозволяють оцінити вартість відновлювального ремонту. Тому представники законної влади в своїй практиці використовують два різних методу оцінки витрат, які, на жаль, неоднаково позначаються на результаті відновлювальних робіт.

При використанні першого методу вартість витрат на матеріали і роботи встановлюються на підставі територіальних розцінок регіону, в якому розташоване залите житлове приміщення.

Так звані тери розробляють великі будівельні компанії регіону, це їх власні будівельно-монтажні кошторису. Такі компанії отримують замовлення на виконання підрядних робіт виключно в рамках тендерів, і співпраця з ними здійснюється за укладеними з замовником договорами. Але вони не працюють з дрібними замовниками. Вартість матеріалів, робіт і послуг закладаються в Тери з урахуванням великих обсягів робіт по об’єктах нового будівництва, а значить, оптова ціна ремонту, закладена в кошторисі, за фактом навряд чи покриє витрати «роздрібного» ремонту одиничної квартири.

Другий метод орієнтований на ринкові ціни на матеріали і відновні роботи, які діють на поточний момент в регіоні розташування постраждалої квартири.

У разі вибору оцінки вартості відновлювального ремонту після затоки квартири по Терамо власника житлового приміщення напевно чекає неприємна реальність. Перший підступ полягає в тому, що відновлення затоплених квартир в основному виробляють невеликі будівельно-монтажні компанії або найняті приватні особи, у яких розцінки на роботи можуть значно відрізнятися від закладених в терах цін оптовиків. До того ж в роздріб вони будуть купувати і будівельні матеріали, а це далеко не ті ціни, які десь на початку року заклав оптовик за своїми масштабним обсягами. Ось чому оцінка відновлювального ремонту за ринковими цінами набагато ближче до життя і практично повністю забезпечує первісний вигляд залитого житлового приміщення.

Щоб уникнути зайвих витрат, власнику постраждалої квартири не потрібно спішно приймати рішення щодо вибору методу оцінки витрат на матеріали і роботи, а бажано заглибитися у вивчення цього питання, ознайомившись з умовами територіальних одиничних розцінок, порівняти їх з ринковими цінами в великих магазинах міста і тільки після цього приймати зважене рішення. Але, як показує життєва практика, всі власники квартир вибирають ринковий метод оцінки витрат та найчастіше звертаються до незалежних експертів з оцінки збитків квартири після залиття, які зможуть врахувати нюанси і виконають точний розрахунок. Клієнти отримають висновок, що складена за всіма правилами. Воно буде без проблем прийнято в подальшому під час судового процесу.

Чому варто скористатися послугами нашої організації?

  • Оціночна компанія залучає до роботи кращих спеціалістів зі значним досвідом.
  • У нас тільки кваліфіковані співробітники.
  • Вони постійно підвищують свій рівень знань.
  • За рахунок ретельної організації, процедура займає мінімум часу.
  • Ви зможете отримати точні дані.