КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Найкращі поліграфологи – достовірні результати

Поліграф функціонує за принципом реєстрації фізіологічних змін у тілі людини за певними показниками, а саме: частота пульсу, дихання, рівень тиску та реакції шкіри. За допомогою найкращих поліграфологів можна визначити істину та зрозуміти дійсний стан справ.

Поліграф функціонує за принципом реєстрації фізіологічних змін у тілі людини за певними показниками, а саме: частота пульсу, дихання, рівень тиску та реакції шкіри. За допомогою найкращих поліграфологів можна визначити істину та зрозуміти дійсний стан справ.

Варто відзначити, що особливістю кращого психофізіологічного обладнання є не визначення самої брехні, а фіксація реакцій людини, що обстежується, під час відповідей на поставлені їй питання. Принцип роботи обладнання та поліграфолога заснований на виявленні так званого мікро-стресу:

  • На людину поліграфолог зміцнює безліч датчиків. Вони встановлюються в тих місцях, де можна вловити найкращі зміни дихання та кров’яного тиску.
  • Після цього людині задають спеціально складені кращі провокаційні питання.
  • Якщо обстежуваний починає брехати, він підсвідомо спрацьовує рефлекс, у результаті якого змінюються фізіологічні показники.
  • Піддослідний неспроможна контролювати свої фізіологічні реакції.

Таким чином, поліграф фіксує мікро-стреси у людини.

Найкраще обладнання та поліграфологи для визначення обману

Процедура не приносить шкоди здоров’ю, повністю безпечна і може проводитись з 14 років. Для якісної перевірки та отримання достовірних результатів необхідно дотримуватися низки умов. А саме:

  • Не повинно бути різких рухів і шуму, зайва стороння активність відволікає людину, що обстежується. Це позначається на психофізіологічних змін у його тілі, отже, і показниках апарату.
  • Питання мають бути простими. Краще, якщо задаватимуться питання з однозначними відповідями типу так чи ні. Якщо питання будуть надто складними, то вони підштовхнуть випробувану особу до додаткових роздумів, і в результаті призведуть до недостовірних змін в організмі.
  • Людина має бути амнезії. Часткова чи повна втрата спогадів про предмет чи подію у обстежуваного призведе до помилкових показників. Якщо громадянин став свідком будь-якої ситуації, але через стрес нічого не пам’ятає про неї, експертиза в даному випадку не має сенсу.

В результаті перевірки у випадку, якщо громадянин дає неправдиву відповідь, на підсвідомому рівні спрацьовуватиме безумовний рефлекс. Його неможливо попередити чи свідомо контролювати. Рефлекс створює мікро-реакцію організму, вона знаходить свій відбиток на детекторі.

Як вибрати поліграфолога

Під час опитування, детектор тільки фіксує всі зміни. А для отримання достовірних та правдивих результатів необхідно, щоб обладнання відповідало всім встановленим нормам, а поліграфолог, який проводить скринінг, був добре навчений та мав великий досвід роботи. Найкращі поліграфологи працюють у нашому центрі.

Перед проведенням тестування ми завжди отримуємо письмову згоду встановленого зразка з випробуваної людини. Ніхто немає права змусити особистість пройти детектор брехні. Наші висновки можуть бути використані в суді та міліції під час розслідування справ.

Якщо у вас залишилися питання щодо самої процедури, техніки її проведення, ложа про те, який час буде на це витрачено, вартості – пропонуємо зв’язатися з нашим консультантом по телефону. Консультація безкоштовна і вас ні до чого не зобов’язує. Можна записатися до консультанта та приїхати на первинний прийом до офісу нашого Центру особисто.